Motorsport Mobile Manager 2 1.0.4

274


Motorsport Manager 2 — продовження отримала найвищі оцінки критиків гри на тему автоспорту, Motorsport Manager 2 є першокласним симулятором гоночної команди. Створіть власну команду і візьміть в свої руки прийняття всіх важливих рішень. Наймайте пілотів, збирайте команду, вдосконалюйте ваші автомобілі і прокладіть собі шлях до слави.

======

СТАНЬТЕ ЛЕГЕНДОЮ ГОНОЧНОГО СВІТУ
Допоможіть своїй команді пройти шлях від початку Європейської автогоночной серії до вершини Чемпіонату світу з автоспорту.

БЕЗПЕРЕРВНИЙ, СВІТ, ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ
Світ гри змінюється разом з вами по мірі того, як ви прогрес, від сезону до сезону. На шляху у команд злети і падіння. Гонщики стають краще, потім старіють і йдуть зі спорту. Динамічне обговорення умов контрактів і наділені інтелектом супротивники не дадуть вам розслабитися.

БЛИСКАВИЧНІ РІШЕННЯ
У вас, можливо, і кращий автомобіль в автопарку, але справжню славу можна завоювати тільки на гоночній трасі. Чи стане ваша стратегія переможної або, бути може, вчасно не поміняна шина стане причиною невдачі?

НЕЙМОВІРНО СКЛАДНИЙ СВІТ
Відкрийте глибокий, стратегічно складний і захоплюючий світ гри Motorsport Mobile Manager 2 завдяки таким можливостям, як дизайн компонентів автомобіля, режими роботи двигуна, додаткові склади матеріалу, з якого виготовлені шини, більше параметрів притискної сили, розширена система спонсорської підтримки та інше.


Завантажити

Android 6.0+