Найгірша частина трилогії – перші оцінки Shadow of the Tomb Raider

259

Вже незабаром на прилавках магазинів з’явиться заключна частина про становлення молодої Лари Крофт – Shadow of the Tomb Raider. А якщо ви ще не зважилися, гідна гра покупки, то рекомендуємо звернути увагу на перші огляди нового Tomb Raider в західній пресі. Розкид оцінок Shadow of the Tomb Raider вийшов дуже великим і тому, по всій видимості, нас чекає одна з найбільш неоднозначних ігор в легендарній серії.

До справжнього моменту на агрегаторі рецензій Metacritic середній бал зупинився на позначки в 78 відсотків для версії гри на PlayStation 4, для якої написано найбільше оглядів. Окремо варто згадати версію для Xbox One, що має трохи більшу оцінку – 83 відсотки. Але, навіть враховуючи версію для консолі Microsoft, оцінка Shadow of the Tomb Raider у будь-якому випадку не дотягує до двох попередніх частин перезапуску пригод Лари Крофт, які були оцінені в районі 86 відсотків. Постараємося розібратися, з яких причин нове творіння Eidos Montreal зустріли без особливого захоплення.

Наведемо короткі витяги з оглядів Shadow of the Tomb Raider:

Impulsegamer – 100

Shadow of the Tomb Raider – це чудовий приклад того, як створити гру з приголомшливою історією, відмінним головним героєм і справно працюють геймплейний механіками.

SpazioGames – 90

Shadow of the Tomb Raider – ідеальне висновок для трилогії про становлення Лари Крофт. У грі розповідається про її минуле, замовляннях, апокаліпсис народів Майя і пропонується абсолютно новий світ для дослідження, повний поселень, джунглів, небезпечних гробниць і численних додаткових завдань.

JeuxActu – 80

Shadow of the Tomb Raider акцентується на дослідженні світу і пропонує менше лютих сутичок, з-за чого гра заслуговує свого гордого імені більше, ніж коли-небудь раніше. У грі немає унікальних механік, а по загальному враженню вона все ж програє минулим частинам, але варто визнати, що проект вийшов захоплюючої кульмінацією кар’єри чарівною Лари Крофт. По-справжньому екзотичні пригода.

USgamer – 70

Навіть з урахуванням того, що у гри новий розробник, Shadow of the Tomb Raider відчувається як дуже знайоме пригода. Доповнення до стелс-механіки вийшли відмінними, а реалізація цибулі, як і раніше, одна з кращих в ігровій індустрії. Потім вогнепальну зброю вступає в бій, а саморефлексивная історія починає повільно падати вниз, змушуючи Лару займатися рутинною і нецікавою роботою. Але все ж головоломки в гробницях чудові. Мені здається, тепер Лара стала справжньою расхитительницей гробниць.

Digital Spy – 60

Базова механіка як ніколи сильна, а локації заслуговують найгучніших захоплень, але пригнічує повільна динаміка і практично повна відсутність збройних сутичок, які роблять гру ще більш повільним і нудним пригодою. Але, в будь-якому разі ми впевнені, що шанувальникам попередніх ігор сподобається заключна частина трилогії.

Telegraph – 40

Як гра про розкрадачка гробниць, як гра в цілому і розповідний досвід, Shadow of the Tomb Raider – приголомшливий провал для франчайзу. Серйозне розчарування в серії, яка колись була сильна, і очевидна ознака того, що сучасній версії Лари Крофт необхідно піти у відпустку.

Підсумувавши, можна з упевненістю сказати, хто скучив за тієї самої Лару Крофт, в середині 90-х без найменшої скромності расхищающей стародавні гробниці, від Shadow of the Tomb Raider отримають величезну частку задоволення. Також радимо не пропускати інший реліз вересня – Spider Man 2018, у якого є як очевидні , так і купу образливих .

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/