Nano Launcher 2.0.16

209
Ви втомилися від однакових лаунчер?
if (!bw_android_old) echo(‘

Ви не хочете витрачати багато часу на пошук нових додатків?
«Залипаете» в телефон на важливих зустрічах?
Залежите від смартфона так, що забуваєте про все?
Не турбуйтеся. Zen launcher змінить ситуацію на краще!

Розмір — найлегший лаунчер, важить менше 1 МБ
ZEN Launcher — це можливо найменший лаунчер на ринку, Zen важить менше, ніж GO, CM, Apus, Hola, Solo, Zero, Google… Менше – значить більше, така теорія ZEN launcher. Zen Launcher є самим маленьким, але по функціоналу не відступає від інших!

Швидкість — Один з найшвидших лаунчер
Zen launcher займає мало місця в пам’яті, що дає великий приріст до швидкості смартфона. Zen launcher-дуже простий в управлінні, переміщайтеся по столах в три кліка. Zen Launcher є простим у використанні для дитини, молодих людей і старезних.

Зручність — Мінімалістичний дизайн.
Zen launcher виконаний в стилі останнього Android 5.1. На головному екрані вас зустрінуть 6 іконок найбільш важливих додатків.

Здоров’я — Перший лаунчер, який стежить за своїм здоров’ям!
Багато людей не випускаю свій телефон з рук, ходять скрізь уткнувшись в гаджет. Рано чи пізно це призведе до поганих наслідків. Завдяки функції «Нагадування», ZEN Launcher буде аналізувати вашу активність і давати добрі поради по використанню телефону!:)

Ефективність — Лаунчер, який підлаштовується під вас
Zen launcher вміє підлаштовується під користувача. Лаунчер аналізує вашу активність і видає список рекомендованих додатків. Завдяки цьому ви не будете витрачати багато часу для пошуку вашого додатки у меню.

І це ще не все! До лаунчер можна підключити безліч иконпаков, а також є підтримка російської мови!


Завантажити

Android 4.0+