Названі “системні вимоги” android 12 для виробників смартфонів

22

Слідом за релізом android 12 компанія опублікувала документ визначення сумісності (cdd) для нової версії ос. Він включає оновлений класифікатор гаджетів, уточнюючи список вимог до виробників для використання всіх функцій операційної системи.

У документі зазначено, що гаджети, які відносяться до класів продуктивності 11 (r, висока) і 12 (s, топова), повинні мати щонайменше 12-мегапіксельну основну камеру з підтримкою запису відео у форматі 4k @ 30 fps. Для селф-модуля вимоги нижче: датчик з роздільною здатністю від 5 мп і підтримка роликів 1080p @ 30 fps. При цьому для класу продуктивності 11 допускається установка 4-мегапіксельного фронтального сенсора.

Дозвіл екранів пристроїв, що належать до обох класів, має становити не менше 1080p з щільністю пікселів від 400dpi, а обсяг оперативної пам’яті — від 6 гб. У класифікаторі вказані і мінімальні вимоги до швидкості послідовного і випадкового читання/запису.

Крім того, для смартфонів і планшетів класів продуктивності 11 і 12 розробники повинні застосовувати індикатори мікрофона і камери під час використання додатками. Ще одна вимога відноситься до області підекранного сканера відбитків пальців — він не повинен заважати трехкнопочной навігації.

Детальніше ознайомитися з документом можна за цим посиланням.