New world-керівництво для новачка. Розломи спаплюжених

19

Коли небо забарвилося в кривавий колір, а з порталів вилазять спаплюжені створіння з однією метою – знищити все живе, то це означає, що в землях гри new world відкрився розлом скверни. У цьому посібнику з mmorpg new world ми з’ясуємо які бувають розломи, що вони несуть з собою і, головне, як їх закрити.

розломи скверни – проломи в світі new world, через які спаплюжені намагаються поглинути весь острів етернум. Розломи з’являються у випадкових місцях і постійно збільшуються в своїй кількості, поглинаючи все більше і більше території. Якщо з ними не боротися, то на території можуть початися вторгнення спаплюжених з метою захопити форт і пошкодити міські споруди.

На сплюндровану територію будуть накладені негативні ефекти, а міські споруди почнуть руйнуватися.

Розломи скверни поділяються на різні рівні, а також можуть бути як звичайні, з якими впорається навіть один персонаж, так і елітні, для закриття яких буде потрібно зусилля цілої групи гравців.

Існують різні рівні розломів скверни, для закриття яких необхідний певний грейдер азоту:

Посох азоту можна отримати виконуючи ланцюжок сюжетних завдань на 20-му, 30-му і 40-му рівні персонажа.

За закриття розломів скверни кожен персонаж-учасник буде отримувати досвід, золото, азот, фракційні жетони, а також скриню з випадковим предметом екіпіровки.

Через певний проміжок часу, приблизно кожні 4 дні, а також після кожної облоги форту на обложеній території починаються вторгнення осквернених (invasions). Перемога над армією вторглися осквернених принесе захисникам досвід, золото і унікальні предмети, а в разі поразки рівень деяких верстатів і поліпшень форту буде знижений.

Реєстрація для участі у вторгненнях осквернених доступна персонажам вище 50 рівня. Губернатор території, в якій відбувається вторгнення, може вибрати 10 персонажів, і ще 40 буде додано випадковим чином з тих, хто подав реєстрацію на участь. Всього в події можуть брати участь до 50 персонажів.

Вторгнення відбувається на території форту, на який нападають 8 хвиль спаплюжених монстрів, для перемоги захисникам не можна дозволити оскверненим зруйнувати ворота і захопити його. Захисники можуть використовувати різні предмети в своєму форті, які доступні, як і при звичайній облозі за територію. Чим більше хвиль вдасться зупинити, тим ціннішою буде нагорода за участь.

Види спаплюжених монстрів при вторгненнях: