Ночі в Zoolax: Клоуни Зла Free 1.8.5

354Протримаєтеся 6 ночей в антикварному магазині Zoolax. Ласкаво просимо в Zoolax Inc. в якості нового нічного охоронця. Zoolax Inc. нещодавно придбала в якості побічної інвестиції вселяє жах антикварний магазин. Цей магазин дістався нам разом з мають погану славу старовинними ляльками, відомими як «Клоуни Зла». Ви повинні стежити за камерами відеоспостереження, щоб протриматися не п’ять, а шість ночей, стикаючись з нічними загадками і складнощами в антикварному магазині Zoolax.
if (!bw_android_old) echo(‘

Клоуни Зла прокляті жахливими і таємничими чарівними силами. Вони люблять ховатися по ночах. Тому ви повинні стежити за ними і виконувати вказівки компанії, щоб захистити себе.
Є два комплекту камер відеоспостереження, за якими потрібно стежити: наземний рівень і рівень каналізації. Кожну ніч ви будете стикатися з новими труднощами, коли Клоуни Зла будуть бродити навколо вас. Вчені Zoolax цілодобово працюють, щоб розкрити таємницю, пов’язану з цими проклятими клоунами. Це буде страшно і жахливо.
Кожен вечір генеральний директор Zoolax буде видавати вам точні інструкції, які дозволять протриматися в цій грі на виживання. У цій чудовій і жахливій грі на виживання є приголомшлива графіка і візуальні ефекти. Візуальні і звукові ефекти створюють новий рівень страху і жаху.
Тривимірний дизайн персонажів і анімація пожвавили гру. Від оригінального музичного супроводу мурашки біжать по шкірі.

Особливості:

  • Ви зможете безкоштовно розблокувати жахливі бонуси.
  • У будь-якому випадку, веселіться і слідкуйте за шаленими клоунами, не п’ять, а шість ночей.
  • Ви відчуєте новий рівень страху.
  • З допомогою цієї гри ви проведете Екшн сно жахливий Хеллоуїн.
  • Жах, що леденить ви відчуєте в кожен момент цієї гри.
  • Бажаю вам успіху в боротьбі з цими божевільними клоунами. І жахливого Хеллоуїна!
  • До речі, страшних персонажів звуть Поги, Соціології і Салі. Є також жахлива свиня, схожа на потвору.


Завантажити

Android 2.3+