Новий пікап chevy beast: v8, 650 кінських сил і агресивний дизайн

26

На виставці sema 2021 представлений новий концепт chevy beast, створений на базі вдосконаленої моделі silverado. Потужний позашляховик ідеальний для ефективних поїздок по бездоріжжю і пустелі.

За зовнішнім виглядом позашляховик нагадує військовий автомобіль gm defence infantry squad vehicle. При створенні chevy beast вкоротили раму і встановили трубчасті конструкції 4130 chromoly для більшої безпеки. Автомобіль має відносно відкритий кузов з невеликими вітровими щитками. В основі позашляховика укорочене шасі silverado. Двигун v8 chevrolet performance lt4 об’ємом 6,2 літра видає потужність в 650 кінських сил. Вона розподіляє крутний момент на всі чотири колеса за допомогою 10-ступінчастою автоматичної коробки передач 10l90 з двоступеневою роздавальною коробкою.

Кліренс автомобіля дорівнює приблизно 34,3 см, а 50,8-сантиметрові колеса взуті в грязьові шини amp terrain attack розміром 94 см.крім цього пропонуються дві повнорозмірні запасні шини в кузові автомобіля. Інтер’єр салону мінімалістичний: передбачено чотири сидіння з чотирма точковими ременями безпеки і два 7-дюймових рк-екрани. На даху авто встановлені додаткові світлодіодні лампи від baja designs.