Новий трейлер по deathloop на честь виходу цієї гри

6

Вже завтра, 14 вересня, відбудеться реліз шутера deathloop від команди розробників зі студії arkane lyon, відомої по серії dishonored. Роль видавця взяла на себе bethesda softworks, яка сьогодні випустила новий трейлер на честь швидкого релізу майбутньої гри.

Дії в шутері будуть розгортатися на острові чорний риф, де гравцеві належить зіграти за кольта, професійного вбивцю, який виявився замкнений у тимчасовій петлі, а щоб з неї вирватися йому належить виконати нелегке завдання – знищити вісім ключових цілей до кінця днів. Природно, у кожної з мети є своя міні-армія поплічників, крізь яких не так легко пройти, і це також ускладнює завдання. Крім цього, не варто забувати про іншого “ідеального” вбивцю – джуліанну. Метою цієї дівчини є кольт, тому гравцеві вона теж доставить чимало проблем.

Реліз deathloop відбудеться на пк і playstation 5. Ексклюзивність для playstation є тимчасовою, і через рік шутер, швидше за все, вийде на консолі xbox.

Якщо вас зацікавила гра і хочете дізнатися про неї побільше, то ви можете подивитися наш огляд з плюсами і мінусами майбутнього шутера.