Nukklear допоможе funcom в розробці гри за мотивами «дюни»

25

Давно відомо, що funcom розробляє гру за мотивами науково-фантастичного циклу романів френка герберта « хроніки дюни », що породив безліч екранізацій, включаючи блокбастер 2021 року.

Норвезька компанія придбала права франшизу в 2019 році. В основу проекту лягла найуспішніша гра видавця-conan exiles . Очікується, що нова “дюна «стане багатокористувацької грою в жанрі»виживання”.

Після інвестицій з боку tencent видавець звернувся за допомогою до німецької nukklear. Студія нещодавно отримала грант від уряду німеччини в розмірі 1,6 мільйона євро, який буде використаний для часткової підтримки команди і виробництва проекту по «дюні».

Nukklear співпрацює з провідними розробниками протягом останніх 10 років, надаючи підтримку або виступаючи в якості повноцінної команди при спільній розробці. Зокрема, німці працювали над дизайном інтерфейсу для destroy all humans , а також допомагали rockfish games з everspace . Nukklear має великий досвід у розробці» під ключ”, що добре демонструє нещодавно випущена comanche .