Офіційно: листопадова добірка playstation plus запропонує шість ігор, включаючи три для ps vr

34

Видавництво sony interactive entertainment на сайті офіційного блогу playstation представило листопадову добірку безкоштовних ігор для передплатників свого сервісу playstation plus.

Джерело зображень: playstation

Як і всі останні місяці, завдяки порталу dealabs наповнення лінійки playstation plus сюрпризом не стало: kingdoms of amalur: re-reckoning (ps4), knockout city (ps4 і ps5) і first class trouble (ps4 і ps5).

Крім того, на честь п’ятиріччя playstation vr листопадова добірка ps plus включає три vr-ігри: хоррор the persistence, зомбі-екшен the walking dead: saints&sinners і роглайк-слешер until you fall.

Завантажити ігри для ps4 і ps5 дозволять з 2 листопада по 6 грудня, а роздача vr-проектів триватиме до 3 січня. Анонс пролунав на день пізніше звичайного через first class trouble – її дату виходу оголосили лише на сьогоднішньому state of play.

Аж до 1 листопада в бібліотеку можна буде додати проекти з жовтневої лінійки, а саме: військовий шутер hell let loose (ps5), файтинг mortal kombat x (ps4) і симулятор гольфу pga tour 2k21 (ps4).