Огляд і розіграш комплекту Gamdias HERMES E1+DEMETER E2+E1 NYX

99Якщо вивчити сайт Gamdias стане зрозуміло, що назви своїх продуктів компанія бере з грецької міфології.

Завдання учасників проста — напишіть історію в будь-якому стилі про будь-якому грецькому богові. Ми не обмежуємо вашу фантазію, це може бути навіть історія про війну богів в космосі проти прибульців із сусідньої галактики. Або вірш про вечерю Гермеса. Ніяких обмежень немає і за обсягом.

Ваші розповіді розміщуйте тут, в коментарях.

УМОВИ, ОБМЕЖЕННЯ І ТЕРМІНИ
У конкурсі можуть взяти участь усі користувачі порталу Trashbox.ru, що проживають в країнах СНД.

При участі в конкурсі забороняється використання кількох аккаунтів. Викриті у використанні двох і більше облікових записів будуть дискваліфіковані.

Призи надсилаються у термін від одного до трьох місяців. Якщо переможець не виходить на зв’язок протягом двох тижнів після завершення конкурсу, приз висловлюється.

Терміни проведення
Початок конкурсу – 25 липня 2017 року.
Закінчення конкурсу – 10 серпня 2017 року.
Підсумки конкурсу будуть анонсовані протягом 5 днів після його закінчення.
Відповісти

Astramak, 25 липня 2017 — 15:17 (…)

+1
+

Для уточнення — розігрується даний комплект Gamdias HERMES E1+DEMETER E2+E1 NYX
Відповісти

dr_luckyman, 25 липня 2017 — 15:28 (…)

-1
+

Зібралися одного разу боги грецького і римського пантеону на острові Крит, щоб дізнатися — хто ж головніший, хто ж краще? Вирішили провести змагання. Перше змагання було турнір. Зійшлися Арес і Марс у чесному поєдинку. 10 копій, 10 мечів і 20 щитів зламали — ніхто не переміг! Друге змагання було конкурсом краси. Вийшли дві красуні — Афродіта і Венера — на подіум. Всі боги за голови схопилися — одна краше інший, не змогли знайти переможницю. Третє змагання було конкурсом мудрості. Розгадали Гера і Юнона всі загадки і завдання, всі очки порівну! І тільки тоді Гермес — посланник богів — сказав, що вони представляють однакові божества, і є рівними між собою. Нагородили його золотом і сріблом. Ось і нового міфу кінець, а хто читав — молодець! Або відвідувач Трешбокса!
Відповісти

Qualcomm835, 25 липня 2017 — 14:56 (…)

-2
+

Щось багато конкурсів в останні час
Відповісти

Volody24, 25 липня 2017 — 17:29 (…)

-1
+

Розповідь цей оповідає про Діоніса — Бога виноробства і п’янок.
Одного разу йому набридло пити одне тільки вино і він вирішив знайти інший напій. Він оголосив про початок змагання між істотами за право бути послідовником Бога. Прийшов до нього багато різних істот з усього світу, але подейкують що і з декількох сусідніх були.
На змаганні до нього підходили Орки і Гобліни з грибною настоянкою на мухомори та поганках розповідали про те, яких ефектів домагаються їх шамани випили цю настоянку. Але не сподобалися Діонісу істоти привидевшиеся йому в маренні після такої гидоти. І вигнав він зелений народ з змагання і наказав їм ніколи не з’являтися йому на очі якщо не хочуть вони отримати похмілля на весь свій рід.
Приходили і Ельфи зі своїм вином з трав лісових, розповідали про те що не можливо отримати похмілля навіть з двох боченков їх ельфійського вина. Спробував Діоніс їх вино раз, другий, третій і сказав їм: «Хоч від вашого вина і немає похмілля але і схоже воно не на вино а на воду джерельну». Подарував він їм глек з вином, володів цікавим ефектом — вино в ньому ніколи не закінчувалося.
Діоніс вже майже розчарувався коли не знайшов він напій гідний Бога. Але вирішив послухати останнього непоказного мужика в закіптюженому піджаку, колишнього головного токаря — Дядю Колю. Приніс Дядя Коля пляшку з рідиною білястої та непрозорою. Дядько пом’явся, пом’явся і простягнув пляшку, тремтячими руками. Зітхнув Діоніс і відпив з пляшки і зрозумів — Це те що потрібно йому. Споросил він ще більше задрожавшего мужика що це за рідина така. І відповів Дядя Коля:» самогон це. Діоніс не гнівайся. Чорт поплутав не хотів я гневать тебе. «
Відповів Діоніс тоді що не гнівається і самогон це те що йому треба було і подарував він Колі алмазів скільки той зміг винести і став він після цього називатися богом виноробства і самогоноваріння Діонісом.
Відповісти

PrO100PrOfI, 25 липня 2017 — 18:34 (…)

-1
+

Одного разу боги зібралися на Олімпі і стали вирішувати загадку. Загадка ця була не проста, а золота. В цій загадці був ось який текст «Одна клавіатура, миша, килим до цієї миші є і що ж це є»
Тут Гермес згадав що в його честь є комп’ютерна миша і сказав він такі слова -«Я знаю це набір від Gamdias»
І тут всі зрозуміли відповідь цієї загадки.
Кінець!!!
Відповісти

SkyLine2002, 25 липня 2017 — 19:52 (…)

-1
+

Зібралися одного грецькі боги, щоб влаштувати турнір з кіберспорту. Але не на арфах ж в кс і доту катати! Тут нормальні компи потрібні. Вирішили, щоб кожен свій ПК зібрав. Посейдон і Гермес багато часу витратили бо кожне пристрій купували в різних місцях. А Зевс зробив по-розумному. Купив він набір Gamdias 3 в 1. Заощадив багато часу, оскільки всі пристрої в різних кінцях Греції дістати тільки можна! Вільний час він витратив на тренування і забрав з успіхом кубор Greese Major 10 року н. е.
Відповісти

Senpai10, 25 липня 2017 — 20:32 (…)

+5
+

купив Гермес мишку, а вона йому як раз
Відповісти

Lorem_Ipsum, 25 липня 2017 — 21:05 (…)

0
+

викував ж
Відповісти

dr_luckyman, 14 серпня 2017 — 14:31 (…)

0
+

Кував Гефест, а Гермес — вісник богів!
Відповісти

Monstercat, 26 липня 2017 — 14:28 (…)

-1
+

Набір класний, може б брав, але у мене ноут, бажаю всім удачі! Та прибуде з вами сила!))
Відповісти

WolfHount, 26 липня 2017 — 19:44 (…)

-1
+

Досить приємні на вигляд пост
Відповісти

doctolebedev, 26 липня 2017 — 20:41 (…)

-1
+

Народження богів Олімпу. В далекі часи люди вірили в богів. У Стародавній Греції богинею Землі і всього сущого вважалася Гея, яка вийшла заміж за Урану і народила від нього богів Олімпу (Зевс, Посейдон, Гадес (Аїд) і т. д.). Тільки один із них зрадив свого батька і скоїв вбивство… Це був Крон. А потім він приєднався до Посейдона, щоб повалити Зевса…
Гера, дружина Зевса, була мужньою жінкою. Дізнавшись про зраду свого чоловіка з титаном Літо вона так зненавиділа його, що Зевс навіть боявся її.
Аполлон і Артеміда — діти Зевса і Літо. Аполлон заснував Дельфійський оракул і за деякими джерелами, навіть давньогрецьке місто Трою…
Богиня мудрості, ремесла, правосуддя і війни Афіна вела суперництво з Посейдоном за народ. Давши людям їжу і зброю для можливості полювати вона виграла спір з братом Зевса. Згодом люди почали поклонятися Афіні…
Бог сонця Геліос, дав людям світло і спорудив для них дзеркальні вежі, які, відбиваючи його, навіть могли вразити ворожі кораблі. За легендою Архімед винайшов шестикутні дзеркала в Сіракузах, які містилися на вежі і діяли також, як вежі Геліоса…
Гефест, бог ковальства, винайшов блискавки Зевса, щит Афіни, стріли Ероса і колісницю Геліоса, а також створив з глини жінку Пандору, яка свої вади вирішила залиш=ить в ящику (звідси і назва «Ящик Пандори»).
Відповісти

nadejda50, 1 серпня 2017 — 21:08 (…)

+1
+

Цитата з правил:
Завдання учасників проста — напишіть історію в будь-якому стилі про будь-якому грецькому богові.
вил:
Я так розумію, що історію треба НАПИСАТИ, а не скопипастить з Вікіпедії. Все описане вами взято саме звідти. Прості факти без будь-якої літературної обробки. З таким матеріалом у вас мало шансів на перемогу. Пишіть ще, поки не пізно.

Відповісти

dr_luckyman, 5 серпня 2017 — 23:47 (…)

0
+

Згоден. Все просто копіюють, і не думають ні про копирайтах, ні про національні надбання Греції… Що на рахунок мене, я ніде не намагаюся копіювати — у мене своя фантазія на плечах є.
Відповісти

pavlick_98, 26 липня 2017 — 23:32 (…)

+2
+

«А шо я розповім?
Ну, це саме, в мене знайомий є, Сема. Ми його звали Зевсом, тому що його на колгоспному полі блискавкою шандарахнуло. Так от, у нього був свято — 30-я річниця весілля зі своєю дружиною Галею (у неї кликуха Гера, тому що жинкою у Зевса була). Ну ми зібралися всім селом олемпийской: Гермес (коваль місцевої), Афродитка (дояркою в колгоспі работаит, ух красива баба), Апполончик (взагалі його Акакієм кликати, але лавелас він конеш знатної, тому і Апполончик), бугай місцевий Антоха Атлант та інші, ну і я, Посейдон. Я рибак, а так прозвали за те, що я тонув кілька раз по п’яні з вилами.
Почалося, значити, застілля. Пісні почали співати, Апполон підкочувати до Афродитке почав, а вона його і не чує вовси.
Ох, репетуємо пісні на все село, що до райцентру чути було. А там римські в основному жили. Ну дак шо, написали вони на нас скаргу в міліцію, мовляв, ми заважаємо їм спати. Дільничний тут як тут, а ми йому відразу штрафну та за здоров’я молодих. Ну, ето римським набридло, і пішли вони з вилами та граблями (з війною, вважай) на наше село. Ми-то відразу про них все просікли, давно недолюблювали цих прийшлих, так шо підготувалися заздалегідь. Зустрілися ми на колгоспному полі, виходить їхній голова, Юрка Юпітер, та каже, мовляв, ви такі-сякі, спати заважаєте, бухаете струму, нічого не робите. Ну, Атлант-то і не витримав і як дасть дубиною по голові Юпітеру! Ох, буча пішла! Афродитка з Венеркою волосся один у дружки дергають, я рибака їхнього Нептуна вудкою очі колю, ох, страшно було зі сторони-то дивитися. А потім міські менти приїхали, пов’язали всіх нас, так засунули в мавпятник.
Від так ось ми відсвяткували свадебку
П. С.: ми з римським помирилися, вирішили надалі вирішувати питання на нашому колгоспному полі спортивними іграми»
Відповісти

thellage, 27 липня 2017 — 07:30 (…)

0
+

Це шедевр! На листочок і в рамочку!
Відповісти

nadejda50, 1 серпня 2017 — 20:57 (…)

0
+

… Афродитка з Венеркою волосся один у дружки смикають…? Ги! :-))))
Вікіпедія:
Афродіта (грецька міфологія) — Богиня Любові
Венера (римська міфологія) — Богиня Любові
Аштар або Ештар (аккадська міфологія), Астарта, Ашера, Атаргатіс… і ще з десяток імен однієї і тієї ж Богині Кохання у шумерських, семітських та ін. племен. Правильно лише перше, конкурс стосується лише грецьких богів. Афродитка прям волосся рве…, десь так… Але в казках чого тільки не буває?
Відповісти

pavlick_98, 5 серпня 2017 — 06:24 (…)

0
+

Справедливості заради скажу, що тут головними героям виступає грецький пантеон
Відповісти

Astramak, 22 серпня 2017 — 21:32 (…)

0
+

trashbox.ru/topics/112270/rezultaty-rozygrysha-gamdias
Відповісти

IZOBRETATEL7775, 27 липня 2017 — 15:52 (…)

-1
+

Як люди периферію від Gamdias отримали
Глава I. Пік могутності.
Колись, дуже давно всі титани грали КС 1.6. Грали дуже добре, але Зевсові це не подобалося. Так як у нього були знайомі в Valve і він мав там великий авторитет (завдяки йому Гейб робив божественні гри) він забанив своїх прабатьків. Зевс був дуже задоволений – він був майстром всіх каток.
Пройшло багато часу і з’явилося нове покоління богів. А новому поколінню графіка старої КС-ки не по нарву була. «Ех, молодь» — думав Зевс і дав Гейбу нова вказівка, гру свіжу робити. Так і з’явилася CS Source. Але богам потрібно було набивати свій скілл. І додав Гейб в КС ботів. Але тоді старі компи були і з ботами було всього 16-20фпс (у мене також, мабуть ноут від бога). І боги вирішили взяти все в свої руки і створили людей.
Глава II. Людина – цар КС.
«Серьога Коваль Зевса переміг» — було у всіх на мовах всього через три дні після створення людей. «Породили на свою голову, блін» — сказав Гефест – «може Гейбену сказати або аім качнути?». Але було пізно – Гейбен спустився з небес на землю і став робити нову CS і Half-Life 3.
Люди стали гордими, перестали бояться богів, а Зевс втратив авторитет. Тут Гефеста прийшла ідея зробити апгрейд компа і купити ігрову мишу, так клаву. Стали думати звідки взяти клавіатуру і мишу. Довго думали… Алі довго чекати і якість погана, у інопланетян велика ціна за доставку. Залишилося два варіанти: або найняти рабів-китайців, або атлантів. До китайцям у них довіри не було, а от до атлантам так. У них навіть цех був поруч. Але для того щоб люди нічого не впізнали, довелося робити його підпільні і затопили його. З тих пір ніхто Атлантиду і не бачив.
Глава III. Повернення влади богів.
Зевс з новим ПК став всіх нагинати. Але він робив це з особливою жорстокістю. Він прокляв Valve, але зрадник всього людства Ньюелл став благати про пощаду. Зевс простив його і в КС ГО ввели купу доната, з яким могли впоратися тільки боги (ну і дожити до виходу халви три зможуть тільки боги).
Боги Олімпу знову стали правити Землею. Але не всі могли змиритися з долею людини.
Глава IV. Остання надія людства.
Людство було у відчаї. Прометей не міг дивитися на цей жах, так як сам не грав, і він вирішує врятувати Землю. Поки Зевс спав після багатогодинної катки, Прометей вкрав у нього мишу, килимок і клавіатуру. Це все, що він міг забрати непомітно з Олімпу. Він знайшов на землі людей, нащадків атлантів, які змогли розібратися з технологіями майбутнього і заснував фірму Gamdias. Це фірма змогла зробити периферію атлантів ще краще і за прийнятними цінами, що дало можливість всім землянам купити ігрові пристрої.
Зевс, побачивши уві сні як його якийсь бот вбив його з Глока одним пострілом. Він прокидається в холодному поту і сідає за комп’ютер. Тут він бачить, що клавіатури і мишки немає. Зевс починає питати хто останній раз був у нього в «кабінеті». Афіна сказала, що це був Прометей. В цей же день, коли Прометей повертається на Олімп, розгніваний Зевс виганяє його і виписує з храму.
Глава V. Людина знову вільний.
Зевс в сказі – він нічого не може зробити. В порівнянні з людьми, які купили собі комплекти від Gamdias, він грав як нуб. Від злості він видали акаунт у Steam. Після цього богів Олімпу на серверах ніхто не бачив. Про них швидко все забули, як про поганий сон, навіть через кілька століть багато людей перестали вірити в їх існування. А Прометей поїхав відпочивати на Кавказ і не повернувся. Гейб Ньюелл пообіцяв, що зробить HL3 і всі його забули. Але він не забув, як колись його врятував Зевс і назвав електрошоковий пістолет в його честь. Тільки є чутки що кілька років тому, хтось бачив в Warface гравця з ніком «7ххН!k4xx7» і донатными гарматами, але це вже інша історія. Ось так Прометей і Gamdias врятували нашу планету і подарували круті геймерські комплекти.
Відповісти

White-Satan, 28 липня 2017 — 12:43 (…)

0
+

Не працює ваш промо-код.
Відповісти

Astramak, 28 липня 2017 — 15:29 (…)

+1
+

Можете уточнити? Показати скріншот
Відповісти

White-Satan, 1 серпня 2017 — 17:49 (…)

+1
+

прямо зараз працює. можливо я щось не так робив.
Відповісти

Astramak, 1 серпня 2017 — 17:52 (…)

0
+

Полагодили після вашого звернення, спасибі!
Відповісти

id141008479 ★, 28 липня 2017 — 13:45 (…)

0
+

Катаю в дотку за Зиуса, ізі фраги, топ кастер.
Катаю в смайт за Зиуса, зливаю катки( Тому граю за Ніт, тому що я Ніт.
А взагалі пам’ятається в шкілці вивчали міфологію, тоді бісило страшно, бо після дитячих казок тобі і в школі це втирають.
Відповісти

vm_vay, 29 липня 2017 — 16:31 (…)

0
+

Миша практично симетрична, так що може використовуватися як лівшею, так і правшею. Хіба що кнопки «вперед-назад» лівшам використовувати буде незручно, але так скрізь…

А як же SteelSeries Sensei? вона повністю симетрична
Відповісти

Alo, 30 липня 2017 — 18:10 (…)

0
+

Одного разу Зевс і Посейдон спустилися на сучасну землю. Перше, що вони побачили були хмарочоси висотою в 100раз більше ніж храми в Криті. Зевс здивувався тому що ми носимо дивну одяг. Він за останні гроші, які йому дали боги купив aquarius x pro. І вивчив інтернет за 0.000001 секунди. Зламавши всі можливі сайти заробляють він накупив все що завгодно.
Відповісти

nadejda50, 3 серпня 2017 — 00:07 (…)

+1
+

«Вірш про вечерю Гермеса». М-мдя…! Важкий випадок. Перше, що приходить в голову при згадці грецької міфології, це Пегас, піднявшись на яку поети підкорюють Парнас. Якщо так треба, то ми зможемо, і оседлаем, і стреножим… Отже:

ПіЕкшн шла до рідного чоловіка,
Кажу йому: «Послухай…,
Що на обід їв Гермес?
Чоловік відповів мені: O Yes!
OK Google… і запитання…
Далі по сайтах крос!
З відповідей, справді,
Не зрозуміти, що Боги їли.
Вино пили – це так!
Вино було там завжди.
Бог вина був – Діоніс,
Але, полювання ж виграти приз
Просто заради інтересу.
Діоніс був брат Гермеса.
Нехай Гермес їсть вечерю, гаразд!
Головне, щоб було гарно!
Якщо Трэшбокс вечеря чекає-
Всі…! Поїхали…! Вперед…!

… ВЕЧЕРЯ ГЕРМЕСА …

Спустився як-то раз Гермес
На Землю, вечеряти з небес.
Вкрав бичка, вирішивши, що з’їсть…
Не тут-то було…
Бичка господар, Аполлон
Був дуже обурений.
Гермесу йшов назустріч він…
І злість вирувало.

Водив він огрядні стада,
Так от ніхто і ніколи
Не заподіював йому шкоди…
А тут, дитина…
Але, Аполлон любив дітей.
Адже, Бога не було добрішим.
Гермес, дитина! Не лихоЕкшн !
Але, хват з пелюшок!

І Аполлон його пробачив
На злоЕкшн ство очі заплющив
Бичка засмажив і згодував
Гермесу вечерю…!
Він наживати собі ворогів
В особі Гермеса не готовий…
Гермес – улюбленець всіх Богів,
І всім він потрібен.

Тут ось яка дурниця —
Всім їсти хочеться завжди,
Ну і хоча б іноді
Прийняти грам двісті.
На літру б вистачило сил,
Адже Гермес все ж Богом був,
Брат Діоніс йому налив,
І пили разом.

А тут з морської піни
Виходить з чашею золотий
Сяючи красою, нагий,
До них Афродіта.
Та чаша повна вина,
І п’є Гермес її до дна.
Потім, прокинувшись від сну
Він буде ситим.

Гермес був ситим щодня
Працювати йому було лінь,
Як вечори спускалася тінь…
Так знову вечеря!
Зевс День Народження відзначав
На звану вечерю запрошував,
Він синів своїх зустрічав…
Великодушний!

Гермес роботу не любив,
Даремно не витрачаючи сил,
Він у царство мертвих відводив,
Безсилих жебраків.
Потурав йому Аїд…
Брав і живих, і хто убитий,
До Гермесу він благоволить…,
Розплата – їжею!

Ось новий вечеря під Землею,
Аїд, мов глухонімий,
Він зайнятий лише собою,
Все шито-крито…
У підземному царстві нудота
Гермес пройшов через ворота,
На берег вийшов, як завжди,
Там Афродіта.

Купалася у водах голяка,
Гермес так просто не пішов…
У вазу підсипав порошок
Для привороту.
Вирішив з Богинею Любові,
Ближче…, не подавити,
А обманути, себе закохати
Була охота!

Гермес зібрався вечерю з’їсти,
Але тут йому приносять звістку.
Зачеплена честь Афродіти.
Зевс рве і метає.
І Афродіта не пробачить…,
Але, сина Гермесу народить!
І буде син, Гермафродит,
Погордою зустрінутий.

З розлади Гермес загуляв,
Собі він багато дозволяв,
Жив з тими, хто йому давав…
Їжу на вечерю.
Але, за великим рахунком він,
Хоч першим і відкрив Стилбон*
Але в Афродіту був закоханий,
І їй був потрібен.

Так минав рік за роком…
Афродіти — син Ерот.
Всі тато вечеря не зжере
Між справами.
У Гермеса сорок дітей,
А що, якщо всією ватагою
На вечерю ввалятся? Їй-їй…!
Прикиньте самі!

Все менше часу на їжу,
На всяку-разну дурницю,
Вже дітки точно доведуть,
Навіть і Бога.
А ні б, тихо за стіл сісти,
Випити божественну суміш,
Неспішно вечеря свій доїсти,
А не наскоком.
ЗИ
Все тут написане – факти!
Все взято з Вікіпедії.
Лише вечерю для Трэшбокса, як-би….
Самі ж про вечерю просили…!

Можна перевірити факти тут — Вікіпедія – Гермес: http://clck.ru/BWpWp
*Стилбон — назва зірки Гермеса (планети Меркурій). Гермес першим ввів місяці і дослідив хід небесних світил, які розташувала Афродіта і навчила Гермеса
Відповісти

Astramak, 17 серпня 2017 — 17:18 (…)

+1
+

Прошу вибачення за блокування, помилково за заблокували посилання
Відповісти

nadejda50, 17 серпня 2017 — 17:36 (…)

+1
+

Приймається :-)))
Відповісти

Astramak, 22 серпня 2017 — 21:32 (…)

0
+

trashbox.ru/topics/112270/rezultaty-rozygrysha-gamdias
Відповісти

boris1976, 3 серпня 2017 — 14:48 (…)

0
+

Про! Ерос-бог кохання! Серце ти моє своєю стрілою вдарь! Хочу закохатися без пам’яті сьогодні! Щоб розум за розум заходив, щоб по п’ятах за нею ходив, квіти дарував, в кіно водив та чудові вірші їй бубанил! Хочу щоб серце і її пронизав стрілою золотий і щоб вона була зі мною! Кликала мене «своєю мрією» і казала: БУДЬ ЗІ МНОЮ!!! Хочу щоб кіт її любив мене, ну в загальному, щоб Ерос його теж підкорив! Щоб наші капці приносив і пилососив, і в магазин ходив, за інтернет платив!) Хочу любові я нескінченної випробувати, сподіваюся, Ерос зможе мені все це дати.
На сайт Trashbox ми будемо дружно заходити, читати, качати і мирно відпочивати!!!
Відповісти

SaturnSS4, 4 серпня 2017 — 14:37 (…)

-1
+


Відповісти

razor2k, 9 серпня 2017 — 13:07 (…)

-1
+

одного разу Зевс вийшов з себе. а повернутися не зміг)
Відповісти

loolz ★★★1, 9 серпня 2017 — 21:46 (…)

0
+Жертва Геймдиасена.

Давним-давно, боги стародавньої Греції дуже сильно сперечалися. Коли хтось із богів відстоював свою правоту він підкреслював це стихійними лихами і земля здригалася. Вода скипала, коли кричав Арес. Піднімався сильний вітер, коли парирував Гермес. Всюди гримів грім і землю обдавало зливою, коли всіх богів перекрикував Зевс.Це тривало вже місяцями. Врожай гинув, земля ставала непридатною до засіву, домашня худоба гинула на затоплених пасовищах, а не хижих ссавців звірів і птахів, яких простіше було добути ставало все менше. Хижаки здичавіли від голоду і стали полює одне на одного, а також частіше нападати на людей і їх худобу. Люди голодували.

Одному смертній людині по імені Геймдиасен під час грози з’явився сон в якому все змінилося — боги помирилися. Він прокинувся від сильного розкати грому і йому, як і іншим вже пристало слухати ці розбіжності. Але ніхто не наважувався піднятися на священну гору, до священного місця, щоб звернутися до богів — всі боялися кари. І ось хоробрий Гемдиасен вирішив відправиться в похід щоб поговорити з богами. Він спорядив провізію з власних запасів, а також попросив не байдужих сусідів. Йому зібрали їжі, кожен потроху, але люди не вірили в успіх — вони вважали, що він не Екшн де, потрапить у немилість до богів і загине. Його намагалися відрадити від походу, але Геймдиасен був непохитний і відправився в довгий шлях.

Він йшов багато днів і ночей. Бачив багато місяців і багато сонць, які часто змінювалися грозовими хмарами, нових дивовижних звірів і інших схожих на нього людей. І ось він досяг священного місця, де за переказами, можна докричатся до богів.Він піднявся на гору найвищу в окрузі і став волати до всіх богів з проханням і благанням, про те щоб їх спір припинився. Спочатку відповіді Геймдиасен не дочекався, але він не здавався і зробив нічліг. Він терпляче чекав кілька днів і, як і раніше звертався до богів. І ось одного разу Геймдиасен прокинувся, щоб знову звернутися до богів, але виявив що він не на священному місці. Він опинився в якомусь великому тронному залі з колонами небесно-білосніжного кольору. За колонами виднілися хмари і червоні заходи. Тут Геймдиасена осінило — він на горі Олімп. У залі він чув всюди гру арф, але не бачив музикантів. Він рушив уперед і побачив Зевса, який сидить на високому троні, а поруч з ним дружину — Геру. Під ними сиділи інші грецькі боги за великим золотим столом, сидячи на великих стільцях кольору молочної кістки.Вони про щось сперечалися. Гефест побачивши подорожнього обернувся і попросив нерішучого Геймдиасена піЕкшн ти ближче. Геймдиасен поділився своєю історією і хотів дізнатися чим же завинили люди, що змушені страждати від суперечок богів. Виявилося причина спору полягала в тому, який бог більше всіх могутнішим і величественней в світі — кожен вважав себе не гірше інших. Тільки Зевс і його дружина не брали участь, а лише виконували роль суддів. Геймдиасен не розгубився і втрутився в суперечку. Він сказав що він не вважає ні кого з них гідним могутності, поки хтось із них не доведе цього:

— «На словах ви всі красиві, гарні собою і удалы. Тоді припиніть сперечатися і доведіть мені це. Зробіть землю родючою — щоб люди завжди могли обробляти поля. Посадіть новий урожай, які ви знищили — щоб люди знову могли збирати плоди. Поселіть на землі більше не хижих тварин — щоб люди знову могли полює. Поверніть мене назад, щоб я зміг це все бачити — тоді ви доведете людям могутність і ми визнаємо будь-якого з вас наймогутнішим.»

Боги порадилися і вирішили довести свою силу, але не кожен міг зробити все те, про що просив Геймдиас. Як ні намагалися боги зробити це поодинці нічого не виходило — кожен бог міг зробити що-то одне. Тоді боги вирішили діяти спільно і зробили все, про що просив їх винахідливий Геймдиасен. Геймдиасен був задоволений. Гефест вдарив молотом про земь Олімпу — спустив Геймдиасена з небес і доставив додому.

Геймдиасен опинився на галявині. Він підняв очі і побачив красивий яскраво-червоний захід точь-в-точь як на Олімпі, побачив як люди обробляють землю, а замість диких лісів і затоплених пасовищ безліч фруктових та квітучих садів, а в полях диких овець, яких весело гнали по полях діти-пастухи. З садів лунала приємна музика і радісні голоси. Всюди в його поселенні було свято. Він почув як задають бенкети на честь усіх богів Олімпу і великого Геймдиасена. Але раптом ззаду почувся хрипкий голос стариці. Він обернувся і побачив мойру Атропос.Вона уставила кістлявий палець на Геймдиасена і промовила:
— Ти великий Геймдиасен. Хитрістю ти зміг переконати богів припинити суперечку. Ти ощасливив свій народ на Землі і слава про тебе рознеслася всюди. Божественні менестрелі розповідали людям правду. Але знай у чудес є ціна. Твоя ціна це твоє життя. Ти, Геймдиасен, вирушаєш у царство Аїда — така буде твоя жертва…Багато років потому, одному хлопчикові в дитинстві мати прочитала легенду «про Геймдиасене». Коли він виріс, то вирішив заснувати фірму з випуску та продажу ігрових комплектуючих для ПК. Засновник довго розмірковував над назвою. Він згадав дитинство, літні вечори і жертву Геймдиасена і він подумавши дав назву — Gamedias.
Відповісти

Astramak, 17 серпня 2017 — 16:25 (…)

+1
+

Підводимо підсумки, не переживайте
Відповісти

Astramak, 22 серпня 2017 — 21:33 (…)

0
+

Результати
trashbox.ru/topics/112270/rezultaty-rozygrysha-gamdias
Відповісти
Останнє редагування: 22 серпня 2017 — 21:33

Додати коментар

Якщо потрібно відповісти комусь конкретно,
краще натиснути «Відповісти» під його коментарем

Обговорювана сьогодні
24
Fortnite вийде на Android цим літом
15
iPhone X — самий продаваний смартфон у світі, Xiaomi вперше в трійці лідерів
7
ASUS показала компактний ноутбук з Intel Core i9
6
Розробники звернулися до Apple з вимогами
6
Paradox дає вам шанс переписати світову історію
6
США пом’якшить санкції проти ZTE, якщо та проведе реструктуризацію
Рекомендуємо популярне

Цікаві новинки місяці: квітень 2018

Apple Pay заробив на Україні

Киноповестка: прем’єри другого вікенду травня

Розробники звернулися до Apple з вимогами

ТОП-5 недорогих розумних годин на AliExpress

Тролінг iPhone від Samsung: примусове уповільнення і «монобровь»

Підписатися на повідомлення про щотижневих дайджестах для Android


Кращі безкоштовні гри тижня для Android (14.05.2018)


Кращі програми тижня для Android (08.05.18)

Огляди на Trashbox.ru

Огляд ігрової мишки ASUS ROG Pugio

Огляд Vivo V9: вдалий імітатор?

Ноутбук HP OMEN X 17: диявольська продуктивність

Огляд EZVIZ Mini O Plus – ЄВА від світу відеоспостереження

Огляд ASUS ZenBook Flip S: гість з корпоративного світу

Пара білих: HyperX Fury DDR4-2133 32 Gb

Ігри дня

Sandbox

Knife Hit

Legends

Shadow Fight 3
Програми дня

Retrica

FaceApp

Prisma

VLC