Oppo reno 7 pro отримає камеру з 50-мегапіксельним сенсором sony imx766

42

Компанія oppo готує до випуску новий смартфон флагманського рівня, який надійде в продаж під найменуванням reno 7 pro і незважаючи на те, що всі відомості про новинку зберігаються в секреті, вже зараз ми можемо дізнатися деякі подробиці про неї.

Зокрема, завдяки відомому інсайдеру з китаю digital chat station, в мережу просочилося одне з рекламних зображень смартфона, на якому представлена основна камера oppo reno 7 pro.

Завдяки цьому, ми тепер знаємо, що новинка має номер моделі pfdm00 матиме у себе на борту камеру з чотирма сенсорами. Головним з них буде модуль sony imx766 з роздільною здатністю 50 мегапікселів. Йому допомагатимуть в роботі сенсор з ширококутним об’єктивом і роздільною здатністю 16 мегапікселів, 2-мп модуль для макрозйомки і 13-мп сенсор з телеоб’єктивом.

Нагадаємо, що sony imx766 являє собою це 1/1. 56-дюймовий сенсор з розміром пікселів 1.0 мкм і можливістю об’єднання чотирьох пікселів в один для поліпшення якості зйомки в умовах слабкого освітлення. Цей сенсор також має підтримку dol-hdr і поліпшеної системи автофокусування all-pixel.

Крім того камера oppo reno 7 pro отримає спеціальний датчик для визначення колірної температури, що дозволить її більш точно налаштовувати баланс білого при зйомці.

На жаль, подробиці про решту начинки смартфона в мережу поки не надходили.

схожі матеріали: