osmino Wi-Fi 4.139.02

281


osmino: FREE WiFi Light — легка версія легендарного додатки osmino WiFi. Це безкоштовний доступ до Wi-fi по всьому світу — більше 12 мільйонів точок WIFI. Легкий WiFi-менеджер, за допомогою якого користувачі можуть автоматично підключатися до безкоштовного WiFi і обмінюватися даними про відкритих і закритих WiFi мережах. Пошук і підключення до відкритих мереж WiFi запускається однією кнопкою. Ніяких налаштувань і складних термінів. Ви завжди можете подивитися на карті найближчі до вас доступні для підключення точки WiFi.
if (!bw_android_old) echo(‘

Підключення до точок WiFi відбувається автоматично. Не треба шукати параметри мереж і зв’язків – усе це програма зробить за вас.
Ви також можете поділитися паролем до відомої Вам мережі WiFi і зробити її доступною для інших користувачів osmino WiFi, вибравши пункт «Поділитися» і підтвердивши свою згоду у відповідному чекбоксі.Інформація про відкриті точки доступу до WiFi наноситься на карту автоматично, на основі даних, одержуваних з пристроїв користувачів. При підключенні до відкритої точці WiFi ваш пристрій автоматично повідомляє нашого сервера координати, налаштування та ім’я цього хот-спота WiFi і система наносить на карту нову точку доступу.
Таким чином, виходить карта відкритих мереж WiFi, повністю створена і перевірена самими користувачами. Чим більше користувачів, тим більше доступних безкоштовних WiFi точок буде нанесено на карту.
На карті osmino WIFI вже більше 12 000 000 точок доступу WiFi більш ніж в 50 країнах світу.
Без реклами в додатку!
Виправлені помилки в 6 версії андроїд.


Завантажити

Android 3.0+