Повільні новини: PokemonGo вийшла в Росії

279

З 11-го вересня для користувачів з Росії відкрили доступ до «Pokemon Go», яка здобула шалену популярність в 2016-му році. Вона в буквальному сенсі захопила свідомість європейців, які першими оцінили всі принади розробки.

Тепер же приєднатися до гри можуть і росіяни. Правда, офіційної інформації про доступність онлайн-ігри керівництво фірми-розробника Niantic не надавало.

Нагадаємо, що гра вийшла в далекому 2016 році і відразу здобула шалену популярність у всьому світі. Ось тільки з виходом у всьому світі розробники не дуже квапилися. І шлях до Росії зайняв довгі 2 роки.

А як в неї грали до цього?

Якщо програми немає в офіційному маркеті – це не означає, що його можна скачати в іншому місці. Наприклад покемони можна було спокійно скачть в Apkmirror.

А гра правда така гарна?

Так, правда. Можна сказати вона популяризувала жанр ігор з доповненою реальністю і можливістю шукати, щось в своєму місті.

Експерти кажуть вона небезпечна.

Це не експерти, а не освічені люди з вкрай низьким рівнем інтелектуального розвитку, які бачать ворогів навіть на своєму задньому дворі. Ось таку дичину можна почути від них:

Крім того, до цих пір багато хто з експертів вважає, що справжньою метою гри є не бажання творців вплинути на підвищення рівня уваги користувачів або здивувати світ новим продуктом, а шпигунство. Адже в ході гри користувачам доводиться ловити покемонів в зонах, закритих для сторонніх, а також фотографувати зазначену місцевість.

Як можна серйозно сприймати таких людей? Думаємо ви самі можете відповісти на дане питання. Вдалої вам лову тренери!

Джерело: http://free-review.net.ua/