Позашляхова транспортна армія 1.0.3

119

Тримайте ремені щільно, так як ви збираєтеся випробувати самий передовий військовий симулятор армії США в цьому році. Можливо, ви грали в інші ігри з перельоту з вантажним транспортом, але армійська транспортування ніколи не була такою забавною. Це все захоплююча позашляхова транспортна армія США. Тут ви можете зробити основний позашляховий транспорт. Герої транспортної армії і вантажні перевезення в армійському вертольоті або вантажівці-причепі з однієї військової бази на іншу.

Ця гра дає вам захоплюючу завдання з транспортування військових вантажів, включаючи армійські транспортні засоби, такі як джипи і армійські вантажівки, через транспортний літак або вантажівка з причепом. У цьому симуляторі просунутого танка ви очолюєте місію, візьміть на себе вантажний транспорт, вантажний літак або вантажний автомобіль, і візьміть транспортний політ і позашляховий вантажівка на вторинну військову базу. Ця захоплююча гра дає вам шанс стати найшвидшим армійським транспортером і дозволяє використовувати вертолітний транспорт для швидкої доставки армійського вантажу.

Будьте стійким армійським транспортером і не дозволяйте пошкоджувати вантажний літак армії. Тримайтеся подалі від озер і ставків, уникайте попадання транспортного літака або вантажного автомобіля в будівлі та інші наземні знаки.

Не відпускай! Є рівні, коли цей транспортний сім використовує захоплюючі рівні, де армійська транспортування утруднена в дорозі. Оскільки армійська вантажівка несе армійських героїв, на нього нападають терористи. Ви повинні продовжувати керувати позашляховим транспортом і рятувати його від теракту, щоб доставити його до військової бази призначення. Транспортний політ або вантажівку-трейлер, який знаходиться під вашим основним контролем, також повинен пройти через безліч перешкод, включаючи небезпечний підйом на пагорб. Тримайтеся подалі від шахт під час руху позашляховика, вони вибухають! Не пропустіть шанс зіграти відповідального позашляховика американської армії, який повинен керувати армійським управляти вертольотом або армійським вантажівкою і бути рятівником рятівників.

Граючи в складні місії, ви можете взяти свій армійський транспорт до полковника американської армії, щоб отримати пораду стосовно вашого вертолітного транспорту або місії військових вантажів і насолодитися кращою грою.

Особливості Offroad US Army Transport Game:

• Enthralling Offroad Adventures з кращим транспортним симулятором
• Небезпечні транспортні місії і нападу зовнішніх сил
• Вертольоти і літаки вищого класу
• Попередній контроль передач за допомогою фізики реального часу
• 3D-графіка і залучення звукових ефектів
• Транспортування різних військових симуляторів цистерн або вантажів на нерівних горбистих дорогах.

Завантажити

Android 2.3+