ПРОГОРОД навігатор 2.0.3336

266

Автомобільна навігація ПРОГОРОД – це не тільки карти і маршрутизація по всьому світу, що не залежить від наявності інтернету, але і можливість економити на бензині, обслуговуванні автомобіля і послуги, а так само на деяких категоріях товарів. Встановіть ПРОГОРОД і, завдяки нашим партнерам, Ви одержите знижки на паливо, автозапчастини, шиномонтаж, евакуацію і багато іншого.
if (!bw_android_old) echo(‘


Більше мільйона водіїв вже використовують автонавігатор ПРОГОРОД!

Пробки і камери контролю швидкості Вас більше не застануть зненацька. Складні розв’язки зрозумілі і прості з нашими реалістичними зображеннями перехресть.

Для використання навігації ПРОГОРОД не потрібен Інтернет! Підключення потрібно тільки у випадку використання сервісу пробки, але і тут ми звели до мінімуму використання трафіку.

Ви можете завантажити навігацію і користуватися всім функціоналом програми абсолютно безкоштовно 10 днів, а при реєстрації — ще 20!

Для Вас завжди БЕЗКОШТОВНО доступні карти Росії і понад 60 країн світу прямо в додатку.

Якщо у Вас немає місця на пристрої, Ви можете скористатися онлайн картами Росії, але ми рекомендуємо завантажити карти свого регіону, щоб отримати можливість скористатися навігацією в будь-яких умовах.

Карта Росії оновлюється щодня!

Список доступних карт світу від проекту OpenStreetMap постійно розширюється: Україна, Білорусь, Казахстан, США, Латвія, Литва, Естонія, Фінляндія, Австрія, Болгарія, Угорщина, Німеччина, Греція, Іспанія, Італія, Кіпр, Молдова, ОАЕ, Саудівська Аравія, Бахрейн, Катар, Кувейт, Оман, Польща, Румунія, Словаччина, Туреччина, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Франція, Росія та інші країни можуть бути завантажені з меню «Карти» в додатку або з сайту www.pro-gorod.ru.

Основні функції ПРОГОРОД:
— Використання карт без Інтернету;
— Три варіанти маршруту з можливістю встановлювати проміжні точки;
— Голосовий введення і системна клавіатура;
— Вказівка смуг руху на дорозі;
— Щоденні оновлення маршрутизації через динамічні коригування карт;
— Попередження про камери контролю швидкості, лежачих поліцейських, пішохідних переходах та багато іншого;
— 3D-режим відображення карти з наближеними до реальності будинками;
— Екран «Антирадар» показує маневри по маршруту і попереджає про камерах, лежачих поліцейських, небезпечних перехрестях і т. д.;
— «HUD» (Head-Up Display) — екран для проекції на лобове скло машини інформації за маршрутом прямування;
— Пошук адрес, заправок, магазинів, кафе та інших об’єктів;
— Управління програмою з використанням жестів;
— Сервіс Геоблоги попередить про небезпеку на дорозі;
— Облік дорожньої ситуації (пробок) при побудові маршрутів.
— Наскрізна маршрутизація між країнами.
— Вигідні партнерські програми.
— Безкоштовний дзвінок прямо з програми в ВОСЭП (Всеросійська оперативна служба екстреної допомоги постраждалим при ДТП).

Оператори мобільного зв’язку можуть стягувати плату, згідно з Вашим тарифним планом, за використання мережі передачі даних при використанні сервісу «ПРОБКИ».


Завантажити

Android 2.1+