Prop Hunt Portable 1.3.2

209
Prop Hunt Portable – це оригінальна гра для Android яку складно віднести до якогось конкретного жанру. З одного боку, присутні елементи шутера від першої особи, а з іншого — складові стелса. Але найбільше їй підходить визначення «військові хованки». Саме їм можна охарактеризувати загальну ідею і ігровий процес.
if (!bw_android_old) echo(‘


Гра виконана в тривимірному форматі, при цьому кожен дізнається оформлення елементи з культового багатокористувацького шутера Counter Strike. І справа тут не тільки в подібних моделях солдатів. Деякі карти частково скопійовані. Наприклад, легко дізнатися Dust_2. Звичайно, такі подібності повинні порадувати, але в цілому картинка виконана трохи недбало і має безліч недоробок.
Найцікавіше криється в геймплеї. Отже, у грі беруть участь дві команди: мисливці і пропсы (ховаються). З мисливцями все ясно – це типові солдати з автоматами. А ось пропсы являють собою білі прямокутники, які можуть приймати вигляд практично будь-якого предмету. Мета першої команди – розстріляти всіх ховаються. А другий, відповідно, — залишитися в живих до кінця раунду.

Розпізнати пропсов, поки вони не рухаються, нереально. При цьому палити направо і наліво не вийде, оскільки за кожен постріл по звичайному предмету віднімаються життя. Потрібно або вичікувати, поки жертви почнуть ворушитися, або проявити чудеса спостережливості і виявити, який об’єкт знаходиться не на своєму місці або зайвий в композиції. Чим більше граєш, тим легше запам’ятати карту і відразу помітити нестиковки.

Завантажити

Android 2.3.3+