Real Steel 1.24.3

388Real Steel HD створена за мотивами однойменного фільму, що розповідає про не настільки далекому майбутньому, в якому бокс повністю заборонений як особливо жорстокий вид спорту. Йому на заміну прийшов ще більш жорстоке розвага — бої між роботами, в яких немає ніяких правил, а переможений відправляється на звалище. Вам будуть представлені два режими гри: в режимі турніру вам належить виграти всі сутички з 8 роботами-суперниками, причому кожний наступний буде все сильніший, хитріший і складніше, а в режимі спаринги, ви можете вибрати робота і його опонента і провести бій. Графіка на висоті що надає грі неймовірну реалістичність.
Яндекс.ДиректПродажа скінів CSGO на Skins.СаѕһМоментально продай скіни CS:GO на cash skins. 100% Безпечно. Вхід через Steam.Дізнатися большеѕкіпсаѕһ.cash18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

Для активації Real Steel HD 1.4.1 MOD — зайдіть в ігровій магазину (STORE), натисніть кнопку BUY, після чого все, що є в магазині буде куплено, паки здоров’я можна купувати нескінченно багато разів, але Ви повинні юыть підключені до Інтернету.

Гра вимагає скачування кешу, але, так як для різних смартфонів потрібно різний кеш — вам знадобиться wi-fi, щоб гра могла докачати кеш підходящий саме під ваш пристрій.

Завантажити

Android 2.3.3+