Рейтинг букмекерів Росії

8-12-2021

 

 

Obvious mistakes bookmakers get away with - The European Business Review
 

На ринку онлайн-ставок в Росії працюють десятки букмекерів. Помилка у виборі БК може проявитися вже на стадії першого виведення грошей, коли беттор ризикує отримати відмову у виплаті. Також хочемо вам порекомендувати bookmakers.com.ru рейтинг букмекерів Росії. 

Для того, щоб ви могли вибрати надійну букмекерську контору з хорошою репутацією в ніші беттінга, редакція сайту bookmakers склала рейтинг російських букмекерів.

Легальні компанії, які мають відповідні ліцензії.

1. У рейтингу bookmakers букмекерські контори займають місця за кількістю набраних балів. За кожен критерій ми виставляємо певну кількість очок від 1 до 10. Після цього ми вираховуємо середнє значення, яке відображається в підсумковій оцінці.

Перш за все, ми рекомендуємо звернути увагу на лідерів рейтингу — це кращі букмекерські контори прямо зараз.

Також перед реєстрацією не буде зайвим ознайомитися з оглядами БК і відгуками користувачів на нашому сайті. Тільки так складеться правильне враження про те, як працює букмекер, наскільки вигідні коефіцієнти він пропонує і чи варто користуватися його бонусами.

Важливий момент: не буває одного унікального рішення для всіх. Кожному гравцеві потрібно підбирати відповідну БК для себе, ґрунтуючись на своїх перевагах і умовах букмекерів.

Наприклад, любителям ставок на ufc не підійде БК winline, яка знаходиться на 2-му місці топа. Цим бетторам краще вибрати БК Паріматч, тому що там не тільки високі коефіцієнти на бої цього промоушена, але і широкий розпис як в прематчі, так і в лайві. А тим, кому потрібен простий фрібет без умов відіграшу, навпаки, краще звернути увагу на winline.

Необов’язково грати в одній букмекерській конторі.

Досвідчені користувачі мають акаунти в різних БК. Це дає додаткові можливості при укладанні парі. У одного букмекера можуть бути високі коефіцієнти на футбол, в іншого добре зроблений розділ live ставок, а третій дає максимально варіативний розпис. Використовуючи переваги кожного букмекера, можна серйозно збільшити прибуток, граючи на дистанції і, звичайно, скористатися різними бонусами.

Відкривши рахунки у декількох БК, новачок не тільки буде користуватися їх перевагами, але і оцінить умови гри в різних компаніях. Порівнюючи їх, початківець беттор, складе уявлення про те, що таке ідеальний букмекер, і зробить вибір на підставі отриманого досвіду.

Якщо ви думаєте, що рейтинг БК на сайті bookmakers занадто суб’єктивний, рекомендуємо звернути увагу на призначений для користувача топ букмекерів. Беттори, зареєстровані на нашому порталі, можуть проголосувати за улюблену контору.

Лідерами рейтингу стають букмекери, які набрали більшість голосів від справжніх гравців в БК.

Також користувачі діляться коментарями про співпрацю з БК. В основному люди пишуть великі пости, в яких повністю розповідають свою історію гри в певній конторі. Перед остаточним вибором букмекера варто ознайомитися з розповідями інших бетторів. Можливо, досвід бувалих гравців допоможе остаточно визначитися з тим, в який БК краще грати.

Служби безпеки букмекерських контор блокують недобросовісних користувачів, які порушують правила. Після заморозки аккаунта гравець не може отримати виграш. Для того, щоб цього не сталося, досить дотримуватися таких правил:

Також рекомендується при реєстрації ознайомитися з правилами букмекера і дотримуватися їх, роблячи ставки. Так можна убезпечити себе від виникнення спірних ситуацій. При підозрі гравця в порушенні встановлених правил, адміністрація БК може почати розслідування і заморозити аккаунт беттора.