Релізний трейлер і відео з ігровим процесом nickelodeon all-star brawl

40

Видавець gamemill entertainment і студії ludosity і fair play labsопублікували релізний трейлер і відео з ігровим процесомnickelodeon all-star brawl. Вартість гри в playstation store становить 3579 рублів (для передплатників playstation plus до 20 жовтня діє знижка в розмірі 20 %), в microsoft store — 50 доларів(до 11 жовтня діє знижка в розмірі 20 %), а в eshop — 4 499 рублів (до 6 жовтня діє знижка в розмірі 20 %).

Виберіть улюбленого персонажа nickelodeon і бийтеся в крутих битвах на платформах! вибирайте з могутніх героїв з всесвітуnickelodeon: боріться з зірками з таких шоу, як «губка бобквадратні штани», «черепашки-ніндзя», «мій галасливий будинок”, “денні-привид«,» справжні монстри«,»дика сімейка торнберрі«,” гей, арнольд!”, “ох вже ці дітки” і багатьох інших! дізнайтеся, який персонаж стане найсильнішим! у всіх персонажів-індивідуальний стиль гри, свій набір рухів і атак, якийопределяется їх характером в мультфільмі. Це означає, що легіони nickelodeon знайдуть розвагу на багато годин! виберітелюбімого персонажа і вступите в люте бій по локальній сетіабо онлайн!

  • ви зможете вибрати таких героїв, як губка боб, лінкольн лауд, черепашки-ніндзя мікеланджело і леонардо, обліна ізмультсеріала справжні монстри, загарбник зим і багато інших!
  • 20 тематичних рівнів включають в себе такі місця,як поля медуз з мультсеріалу “губка боб квадратні штани”, технодром з шоу “черепашки-ніндзя” та інші!
  • у всіх персонажів-унікальний і абсолютно новийстиль гри, а також свій набір рухів, який визначається іххарактером в мультфільмах.