Роберт дауні-молодший відмовлявся знімати культову сцену ” месників: фінал»

36

Як стало відомо, роберт дауні-молодший спочатку не хотів вимовляти культову сцену фільму «месники: фінал» .

Слова “я-залізна людина” засіли в головах фанатів кіновсесвіту, але коли брати руссо і кевін файгі вирішували, що робити, цей варіант здавався неможливим. Про це стало відомо з книги «історія студії marvel: створення кінематографічного всесвіту marvel».

Особи, які приймають рішення, повинні були обговорити, що скаже тоні старк в заключні моменти битви з таносом. Дауні-молодший, ймовірно, все ще відчував шок від того, що це його остання повноцінна поява в mcu, як вказав файгі:

Роберт розповідав мені, коли дізнався, що ми хочемо зняти нову версію, можливо, самого емоційного кадру, спочатку він не хотів цього робити.

Ентоні руссо доповнив коментарі глави студії marvel:

Так що, так, роберту було складно переадресувати фразу. Йому було важко зрозуміти, що конкретно ми хочемо донести в оповіданні. Коли ви перебуваєте в монтажній, кожен день працюєте з матеріалом, у вас є глибоке розуміння матеріалу. Ви досліджували історію всіма можливими способами. Це не означає, що нова ідея не може вас вразити. До того моменту ми були дійсно впевнені, що [сцена] потрібна.

Під час сеансу запитань і відповідей у 2019 році джо руссо розповів про те, як вони прийшли до рішення, щоб роберт дауні-молодший вимовив цю конкретну фразу.

Тоні раніше нічого не говорив в той момент. А ми були в монтажній і говорили: “він повинен щось сказати. Це персонаж, який жив і помер, відпускаючи жарти”. І ми перепробували мільйон різних останніх фраз. Танос говорив:»я сама невідворотність”. А наш монтажер джефф форд, який працював над усіма чотирма нашими фільмами і є прекрасним оповідачем, сказав: “чому б нам просто не пройти повне коло-нехай він скаже, що «я залізна людина»?”і ми такі: «вмикайте камери! ми повинні зняти це завтра”.