Робопес spot став більш самостійним, навчився динамічно планувати маршрут і відкривати двері

16

Компанія boston dynamics оголосила про випуск великого оновлення release 3.0 для свого роботизованого пса по кличці spot. Тепер робопес зможе динамічно планувати маршрут руху, щоб обходити перешкоди, що виникають на шляху прямування, а також вибирати оптимальний маршрут прямування до заданої точки.

Зображення: boston dynamics

Spot став більш самостійним, а також навчився за допомогою маніпулятора відкривати двері з протипожежними замками, для відкриття яких потрібне натискання на рукоятку. Після оновлення spot буде збирати дані навколишнього простору з одного і того ж положення. Це буде корисно, оскільки оператор зможе стежити за динамікою, завдяки чому виявити виниклі зміни буде простіше. Наприклад, якщо оператор буде отримувати знімки складського приміщення, зроблені з одного і того ж місця, йому буде простіше помітити найменші зміни, такі як поява диму.

Розробники також додали режим відкладеної інспекції. З його допомогою оператор може запланувати перевірку і запустити таймер зворотного відліку, а коли прийде час, робопес відправиться по запланованому маршруту самостійно. З’явилася можливість перегляду зображення в режимі розділеного екрану, завдяки чому оператор робопса може одночасно бачити зображення з передньої і задньої камер.

Зображення: boston dynamics

Робопес навчився автоматично вивантажувати зібрані під час місії дані в систему користувача, а також в хмарний простір amazon web services, microsoft azure і ін велике оновлення release 3.0 наочно показує прагнення boston dynamics зробити свого пса більш автономним і незалежним від людини.