Roller Skating Girls — Dance on Wheels 1.0.1

360Катайся не відчуваючи під собою ніг на самому відомому ролердромі і навчися танцювати на роликах! Підготуйся до великого танцювального змагання! Продумай, як ти будеш кататися, щоб вразити вимогливе журі! Одягнися в нові стильні речі, як у справжніх ролерів, зроби макіяж і незвичайну зачіску. Стань кращою танцівницею на роликах!
if (!bw_android_old) echo(‘


На ролердромі ти давно не новачок… Але ти хочеш піднятися на новий рівень і стати справжнім професіоналом! Твоя нова подружка Медді, одна з самих крутих дівчат у школі, заодно і завзята танцівниця на роликах. І вона погодилася тебе тренувати! Так що бігом одягай відповідний костюм, нанеси макіяж, онови зачіску і вперед, на тренування до Медді! З її допомогою і доклавши чимало зусиль, ти зможеш обставити інших дівчат, перемогти в змаганнях і справити враження на Джонні, твою нову пасію!

Особливості гри:

— Нехай всі дівчата-ролери заздрять своїм трюкам на ролердромі! Твоя подружка Медді допоможе тобі стати зіркою цього виду спорту!
— Тренуйся на танцполі, поки не будеш готова одягнути костюм для виступу і станцювати так, як не танцювала ніколи раніше. Піднімайся все вище по рейтингу чемпіонату та стань переможцем!
— Ти повинна виглядати як справжня зірка – одягнися в костюм, який краще всього підкреслить твої достоїнства! Чи помітить тебе твій коханий Джонні серед інших танцівниць?
— Блискучі нігтики допоможуть тобі працювати яскравіше на змаганнях! Зроби манікюр у салоні та не забудь прикольні наклейки!
— Почекай, ти ще не готова – тобі потрібно обов’язково заглянути в перукарню! Стильний макіяж разом з чіткою зачіскою довершать твій образ крутий танцівниці на роликах!
— О, ні – професійна травма! Швидше до лікаря, він встигне вилікувати тебе до змагань!
— Після відвідування перукарні та візажиста тобі просто необхідно розслабитися перед змаганнями. У цьому тобі допоможе наш спа-салон!
— Твої нові навички катання плюс новий неповторний образ творять чудеса! Тепер ти точно займеш перше місце на змаганнях і виграй головний приз!

Завантажити

Android 4.1+