Російська мова — грамотій 1.3

331


Зустрічайте! Кращий тренажер по російській мові!
if (!bw_android_old) echo(‘


Група Вконтакті: vk.com/mobilerussialanguage

Оголошення — «Всі курси в додатку тепер безкоштовні!»

Тут ви можете повторити будь-яку главу російської мови, прочитати правила, попрацювати над помилками. Унікальність програми в тому, що воно містить понад 16 000 запитань! Питання підготовлені проффесиональнами у своїй справі!

Тисячі задач, які допоможуть вам здати ЄДІ, ЦТ і будь-який інший іспит з мови.
Це відмінний тренажер для підготовки до ЦТ по російській мові.
В безкоштовному режимі “Тренування” можна швидко формувати та виконувати тести з 10 випадкових питань обраних розділів російської мови. Цей режим чудово допоможе учням оцінити рівень знань.

Зараз всі курси безкоштовно!
В процесі роботи Ви крім оцінки рівня знань і згадування правил заробляєте монети у внутрішній валюті, які можна використовувати на нові курси. Після установки програми Ви відразу отримуєте кілька відкритих курсів і початковий запас монет, який можна витратити на нові курси.
Таким чином, можна починати роботу з додатком, не витративши жодного рубля.Після установки програми «Російська мова» для Android у Вас з’явиться можливість для вивчення української мови прямо на мобільному пристрої. Відповіді на більш ніж 15 000 питань, складених у відповідності зі шкільною програмою, разом з “Підказками» допоможуть згадати правила.

З його допомогою ви зможете освіжити свої знання з російської мови або вивчити з нуля! Це не легкий шлях — але це того варто! Удачі і вперед до знань! Додаток включає тестові завдання з російської мови в рамках шкільної програми.У складанні питань брали участь фахівці з російської мови.

Режим Тренування дозволяє виконувати завдання за варіантами, за темами і за випадковим питань, а також вивчити теоретичний матеріал по кожній темі.
У вашому розпорядженні також пояснення і допомогу майже з кожного питання і теми. Ви зможете легко і швидко освіжити свої знання.

Доступно на Android і iOS версії

Ми Вконтакті: vk.com/mobilerussialanguage

ОГЛЯДИ
appleinsider.ru/app-store/prostoj-sposob-nauchitsya-gramotno-pisat-raz-i-navsegda.html

http://4pda.ru/2016/12/02/330685/


Завантажити

Android 4.0.3+