Російська rpg pathfinder: wrath of the righteous підкорила steam

31

Реліз довгоочікуваного сиквела pathfinder: kingmaker від студії owlcat games обернувся грандіозним успіхом в steam. Після прем’єри в грі одночасно перебували понад 30 тисяч користувачів, що зробило тайтл найпопулярнішою rpg в сервісі компанії valve.

Незабаром після запуску pathfinder: wrath of the righteous залучила 34324 користувача, а на момент написання матеріалу в ній проводять час 25344 геймера. Це дуже значні цифри за мірками олдскульних crpg. Наприклад, якщо порівнювати з уже визнаною класикою сучасних ізометричних рольових ігор pillars of eternity, результати цілком порівнянні: піковий онлайн в творінні obsidian entertainment склав 41787 чоловік. А ось pillars of eternity 2 на старті зібрала вже менше — 22639 осіб. Що цікаво, приблизно стільки ж народу 3 роки тому привернула kingmaker.

Так чи інакше, це ставить pathfinder: wrath of the righteous в один ряд з мастодонтами індустрії в сегменті олдскульних ізометричних рольових rpg. Росіянам має бути особливо приємно: місцевий ігропром нарешті зміг зробити не тільки гідний уваги, але ще і дуже популярний хіт. Нагадаємо, реліз wrath of the righteous відбувся вчора, 2 вересня, а її оцінка на metacritic становить 84 бали. Судячи з перших відгуків, критики і прості користувачі в захваті від новинки.