Розумна індукційна плита xiaomi mijia 2: nfc і потужність 2100 вт

43

Компанія xiaomi випустила індукційну плиту під назвою mijia 2. Незважаючи на доступну ціну, новинка може похвалитися високою максимальною потужністю, розширеним регулюванням нагріву і великим вибором режимів приготування.

Плита mijia 2 оснащена двоконтурною котушкою загальною потужністю 2100 вт, внутрішнє і зовнішнє кільця якої можна нагрівати як окремо, так і одночасно. Налаштування нагріву плити виконується за допомогою ручки на корпусі, і виконувати її можна з різною інтенсивністю. При повільній прокручуванні регулятора відбувається зміна з точністю до одного поділу, а при швидкій — відразу на десять. Всього передбачено 99 рівнів потужності.

Спочатку плита передбачає шість режимів приготування, які відображаються на oled-екрані пристрою. Однак завдяки підтримці новинкою програми mijia і технології nfc, у користувачів є можливість широкого вибору рецептів на смартфоні. Для сполучення необхідно торкнутися до mijia 2 мобільним пристроєм.

Перевагою нової індукційної плити xiaomi стало розміщення датчика температури, який контактує безпосередньо з дном каструлі. Це дозволить з високою точністю задавати температуру приготування страв.

Індукційна плита mijia 2 вже надійшла в продаж за ціною $46.