SBK16 Official Mobile Game 1.3.0

374


Випробуйте гострі відчуття від їзди на монстра потужністю 200 кінських сил, ганяючи по найважчим трасах світу: Aprilia, Kawasaki, Honda, Ducati, MV Agusta, BMW або Yamaha… вибір за тобою!
if (!bw_android_old) echo(‘

Змагайся з нинішнім володарем чемпіонського титулу Джонатаном Реа та іншими справжніми гонщиками або оціни свою майстерність в новому режимі «пробний заїзд», щоб виграти приз, кардинально впливає на режим гри.
Оціни по достоїнству реалістичну 3D графіку з ефектами динамічного освітлення і цілих 10 різних опцій управління — включаючи рух, віртуальний джойстик і мобільний ігровий планшет.
Відкрий нову фізику гри і доведи її до межі, поки не почуєш вереск коліс, ковзних юзом, коли заднє колесо втрачає зчеплення з асфальтом, а ти з усіх сил намагаєшся повернути собі контроль над мотоциклом.
Нехай твої амбіції ростуть, поки ти не станеш новим чемпіоном світу з супербайку: проклади шлях до перемоги з найшвидшою доріжці!

Особливості гри:
— 13 трас на 4 континентах, в тому числі нова траса Лаузитц в Німеччині.
— 24 гонщиків-зірок міжнародного класу, в тому числі два екс-чемпіона світу: Том Сайкс і Сильвейн Гунтоли.
— 4 ігрових режиму, в тому числі «чемпіонат», «швидка гонка», «виклик часу» і «пробний заїзд», де ти пройдеш ряд випробувань, щоб перевірити свою майстерність і отримати право на гру без реклами.
— Займи місце гонщика з видом на кабіну.
— Отримай максимальне задоволення від гри завдяки мобільному контролеру.

Завантажити

Android 4.0.3+