Серіал devil may cry від netflix підтверджений на 8 епізодів, в якому будуть брати участь вергілій і леді

25

Люди, що стоять за визнаним критиками мультсеріалом castlevania, беруть на себе ще одну популярну франшизу, так як серіал devil may cry від netflix був підтверджений на вісім епізодів, і в ньому також будуть представлені улюблені фанатами персонажі вергілій і леді!

Продюсер аді шанкар каже, що сценарії для першого сезону зроблені і що серіал буде багатосезонною аркою. Як і castlevania, це означає, що шоураннери будуть не поспішаючи, розповідати історію, і все інше буде пов’язано з наступними сезонами.

Хоча ніяких подробиць історії не було розкрито, шанкар підтвердив, що популярні персонажі dmc вергілій і леді з’являться в серіалі, крім самого данте. Це означає, що перший сезон може адаптувати елементи з devil may cry 3, в якій вергілій вперше представився як брат-близнюк данте, а леді як перша жінка-мисливець на дияволів, з якою стикається син спарди і в кінцевому підсумку об’єднується для полювання на монстрів і демонів.

Шанкар також весело підтвердив, що актор кріс пратт не буде обраний або озвучувати будь-якого персонажа в проекті devil may cry, і що спільна робота з capcom була чудовою-особливо з ветераном-продюсером хіроюкі кобаясі.

Дата виходу серіалу devil may cry netflix не вказана, але його планується запустити у виробництво десь на початку 2022 року.