Server Maker for MCPE 1.4.20

497Наш сервер виробника додаток для Minecraft Multiplayer MCPE поставляється з до 7 днів вільного часу сервера. Після цього вам потрібно буде придбати більш «кредитів» або заробити їх за допомогою різних способів отримання безкоштовних кредитів, щоб продовжувати використовувати ваш сервер як ми хостинг серверів mcpe на реальних машинах. Це додаток дозволяє вам створити свій власний Minecraft PE Server / Realm, де ви вп / адміністратор
if (!bw_android_old) echo(‘


Зверніть увагу, що програма не є офіційним продуктом Minecraft, не схвалені або пов’язані з Mojang.

Це додаток дозволяє вам грати в Minecraft Pocket Edition з друзями на многопользовательском сервері розміщеного на наших потужних реальних серверів без затримки. Наші сервери є найбільш Leet для Minecraft ре;) Сервери мають багато різних функціональних можливостей і налаштувань, деякі з яких включають в себе включення / відключення PVP, створюючи власні ряди і білі списки гравців! Завантажте наш додаток, щоб перевірити всі функції MCPE у нас є.

Так що якщо ви коли-небудь хотіли зробити свій власний сервер MCPE, це йти до додатка використовувати. Це швидко, легко і наЕкшн но. Ми також пропонуємо величезну кількість варіантів для вас, щоб заробити кредити для себе, так що ви не повинні платити, якщо ви не можете зробити це. Ми завжди на вершині останніх змін в Minecraft PE (Pocket Edition), так що якщо нова функція випущена ми будемо підтримувати його майже миттєво на наших серверах.

Якщо ви просто хочете, щоб грати сервер Minecraft PE, а не створити, то це не правильне додаток для вас.

Зверніть увагу, що цей сервер є виробником для MCPE Minecraft Pocket Edition, сервери не будуть працювати на ПК. Ви зможете тільки приєднатися до цих серверів з ваших портативних пристроїв, таких як планшет і мобільний.

Мало того, що ми забезпечуємо наЕкшн не відставання серверів безкоштовно і гладкою MCPE з нескінченними можливостями, ми також робимо це за дивно низькою ціною, яка значно дешевше, ніж де-небудь ще ви можете знайти.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми не можемо зробити це додаток повністю вільно використовувати, ми пропонуємо суму пробну кредитів, так що ви можете спробувати наші послуги, але це буде коштувати значну суму грошей для нас, щоб орендувати сильні комп’ютери для розміщення своїх серверів Minecraft PE 24 – 7 без затримки, тому ми не можемо віддати його безкоштовно. У випадку, якщо ви не в змозі платити ви можете скористатися нашими послугами в додаток, щоб заробити кредити для себе в альтернативних способів, ви можете прийти довгий шлях, як це.

Швидше за все, ви грали на одному з наших серверів до; наші зобр закінчуються playmc.pe — Якщо ви коли-небудь грали на сервері з IP, це означає, що це було зроблено цим додатком!

В даний час ми підтримуємо обидва 0.14.0 і 0.14.1 серверів.

Невеликий зразок плагінів / mods / функцій, які ми в даний час підтримує наступні:

Фракції, WorldEdit, PlayerKits, StatusSigns, PVP Арени і багато іншого. Для опису цих плагінів / функції ви можете просто зайти на відповідну сторінку всередині нашого додатка, яке містить більш детальну інформацію про те, що плагін / функція робить, і як її активувати.


Завантажити

Android 4.1+