Щенячий рятувальний патруль: В пошуках Майя 1.0.1

371

Щенячий рятувальний патруль чекають нові незабутні пригоди! В цей раз цуценята рятувальники вирушають у політ над джунглями півострова Юкатан. Звичайна дослідницька місія закінчується крахом екскурсійного літака і поділом команди. Але від цього пригоди стають лише цікавіше і різноманітніше! Джунглі зберігають численні загадки і незліченні скарби зниклої цивілізації Майя. І щенячий рятувальний патруль сміливо вирушає через дикі зарості до стародавніх руїн втраченого міста.
Яндекс.ДиректПродажа скінів CSGO на Skins.СаѕһМоментально продай скіни CS:GO на cash skins. 100% Безпечно. Вхід через Steam.Дізнатися большеѕкіпсаѕһ.cash18+Приховати рекламу:Не цікавлюся цією темойТовар куплений або послуга найденаНарушает закон або спамМешает перегляду вмісту

Спасибі, оголошення приховано.

Приховати оголошення

Вирушаючи в політ над дикими джунглями півострова, цуценята рятувальники навіть не підозрювали, які неймовірні пригоди їх чекають. Фотографуючи для журналу рідкісних екзотично птахів і звірів, наші щенята випадково виявили раніше невідомий стародавнє місто. Але сильна гроза пошкодила їх екскурсійний літак. І тепер щенячий рятувальний патруль гостро потребують твоєї допомоги! Вся місія на межі зриву! Допоможи полагодити літак, посади його на річку, пройди крізь дикі джунглі і лабіринти печер, спаси всіх і збери команду патруля біля стародавніх руїн, щоб відшукати скарби Майя. Нам належить випробувати багато різноманітних захоплюючих аркадних ігор і вирішити безліч захоплюючих головоломок для дітей. Вистачить просто дивитися мультфільми про пригоди! Станьте головними героями, створіть свою власну неймовірну і захоплюючу історію!

Ви любите мультфільми про відважних шукачів пригод? Тоді щенячий рятувальний патруль запрошує вас випробувати нові незабутні пригоди! Слідкуйте за оновленнями і даруєте годинник радості своїм дітям, граючи з ними в наші розвиваючі ігри.

Завантажити

Android 4.1+