Шлях снайпера 1.0.16

215

Гра — симулятор снайперської стрільби. Якщо ти завжди хотів пограти в такій шутер, де куля летить за законом фізики і де для точного попадання необхідно враховувати дальність пострілу, то ця гра для тебе.
if (!bw_android_old) echo(‘

Гра розкриває секрети стрільби на далекі відстані. Щоб навчитися стріляти необов’язково тримати в руках справжні зброю, досить попрактикуватися з його віртуальної копією.

Особливістю гри є реалістична балістика пострілу і близькі до реалістичних параметри зброї, у тому числі прицільна сітка, маховики поправок прицілу. На траєкторію польоту кулі впливають: атмосферні параметри, тип патрона, кут місця цілі, характеристики зброї. Тут важко все: виявити мету, вразити ціль, не дати себе виявити.

У процесі гри належить брати участь в боях на картах, де успіх залежить від того наскільки правильно гравець зміг оцінити відстань до цілі і внести поправки на дальність, вітер, випередження, деривацию і т. д… Досвід, отриманий за бій, може бути витрачений на дослідження нового зброї. У грі представлено кілька видів зброї: СВД, ТСК-94, ВСС, ВССК, СВУ, СВ-98, М40-А5, M110, AWM. ORSIS-T5000

Завантажити

Android 4.4+