Симулятор Російських Позашляховиків 1.0

808

Вибери собі потужний позашляховик і вирушай у бездоріжжя. Стань водієм УАЗа або інших російських машин. Виконуй воЕкшн ські завдання, прокачувати своє російське авто і купуй нові — приготуйся до екстремального водіння в Симуляторі Російських Позашляховиків!
if (!bw_android_old) echo(‘


Особливості гри:
— Потужні російські автомобілі
— Просте управління
— Ефекти бруду і погоди
— Два режими гри
— Позашляхові квести
— Апгрейд авто

Реальні російські позашляховики!
Для суворого російського бездоріжжя створюються суворі позашляховики. Прокачуйте свого авто для водіння в екстремальних умовах — виконуйте різні завдання і досліджувати кожен куточок російського бездоріжжя на реальних потужних позашляховиках в нашому симуляторі!

Екстремальне бездоріжжя росії!
Дослідіть численні локації, виконуючи різні завдання — воЕкшн позашляховика затребуваний скрізь. Води, незважаючи на бруд і погоду. В Симуляторі Російських Позашляховиків вас чекають багато випробувань. Забудьте про комфортне водіння — боріться з бездоріжжям на російських машинах!

УАЗ та інші позашляховики!
Обери режим гри і поринь у позашляхове Екшн ство! Досліджуй місцевість, виконуй завдання, удосконалюй навички в боротьбі з брудом і погоди, якщо що — допоможе лебідка. Приготуйся до зустрічі з російським бездоріжжям лицем до лиця!

Немає воЕкшн ських прав? І не треба! Водите в своє задоволення в екстремальних умовах в Симуляторі Російських Позашляховиків!


Завантажити

Android 2.3.3+