Смартфон honor x30 max отримає 7-дюймовий екран і батарею на 6000 ма·год

16

Вже рік honor існує як самостійна компанія. Відділення від huawei дозволило їй відновити виробництво смартфонів з актуальними чіпсетами і підтримкою сервісів google. Згідно зі свіжими даними, honor готує новий смартфон під назвою x30 max, який буде виділятися величезним 7-дюймовим дисплеєм.

Gizchina.com

Згідно з повідомленнями digital chat station, honor x30 pro буде представлений напередодні сезону розпродажів, який почнеться 11 листопада. Новинка з номером моделі kkg-an70 нібито отримає 7-дюймову матрицю. Пристрій вже пройшов сертифікацію у китайського регулятора 3с.що стосується інших характеристик, honor x30 max приписують підтримку швидкої 22,5-вт зарядки, смартфон буде заснований на чіпсеті mediatek dimensity 1100. Основна камера буде представлена головним 64-мп датчиком і двома 2-мп сенсорами. Ємність батареї, за чутками, складе 6000 ма * год.

Gizchina.com

Honor досить швидко відновлює позиції на ринку смартфонів. За даними counterpoint, бренд впевнено нарощує продажі в китаї, на найбільшому в світі ринку смартфонів. В кінці минулого місяця honor змогла обійти з продажу на домашньому ринку xiaomi і зайняти третє місце після vivo і oppo з часткою в 15 %.