Soccer 1.0 Golf

396


Гольф футболу — нова спортивна гра, в якій футболісти використовують футбольні постріли, щоб вдарити по м’ячах в серію отворів гольфу на дивовижних курсах у якомога меншій кількості ударів. Вам будуть потрібні точність і точність, щоб зробити чудові постріли і довести, що у Вас є кращий удар коли-небудь. Гольф футболу — гра перестрілки, всесвіт в міні-поля для гольфу.
if (!bw_android_old) echo(‘


Характерні особливості гольфу футболу
★ Рівні проблеми Зустрічають новий спорт, футбол, змішаний з гольфом, FootGolf в новому Гольфі Футболу! Ви повинні будете показати точність і точність, щоб закінчити рівні
★ Легендарні Футболісти, Хто кращий футболіст в історії? Це зіткнення футбольних легенд скаже. Тільки один може бути нагорі, і вони повинні будуть довести області, хто є самим великим із усього часу
★ Щомісячні Оновлення Ми створюємо нові спеціальні рівні, різні карти, дивні перешкоди і оновлюємо гру щомісячно, зберігаємо Гольф Футболу оновленим!
★ Дивовижна 3-я графіка кращі футболісти в історії, стилізованої з дуже високоякісним рівнем. Насолоджуйтесь 3D навколишнім середовищем поля для гольфу і фантастичною атмосферою
★ Швидке Завантаження менше ніж 50 МБ
★ і велика забава…

Гольф футболу — хороше сполучення Футболу і Гольфу!
Нові рівні курсу футболу та футбольні перешкоди. Гольф футболу — міні-версія гольфу FootGolf. Зробіть прекрасні удари, виграйте багато отворів, досягніть популярності, і Ваші прихильники будуть слідувати за Вами до кінця. Ви можете занурити деякі отвори в одному? Гольф футболу приносить Вам дивовижні рівні загадки безкоштовно.

Пристрасть до футболу починається з Гольфу Футболу, спеціальної гри, зробленої для всіх віків мати! Вся Родина може грати разом. Випробуйте кожну емоцію, яку повинен запропонувати цей великий спорт! Футбол — спорт номер один у світі! У цього будуть Ваші удари пониження і придбання зірок протягом багатьох годин! Підготуєтеся до цієї футбольної проблеми!

У кого є найбільш точний удар?
Чемпіони не народжуються. Вони зроблені. Ви маєте те, що це бере, щоб бути Футболом Суперзірки? Гра з легендарними футболістами. Будьте Легендою! У Гольфі Футболу секретний шлях до успіху штовхає точно, чудові постріли призводить до зірок і отворам! Ви любите кидати виклик загадок? Дизайн рівня Гольфу футболу є кращим для Вас! Футбол і Гольф для Вашого мозку.

Гладкі і Точні засоби управління дотиком дозволяють Вам відчувати зелень і злив що удар пташки зчеплення, щоб заробити 3 зірки. У той час як його просте, щоб грати, це твердо власнику. Вчіться справлятися з курсами удару удару з інноваційними 3 зірковими протоколами результатів. Немає ніяких правил, ніяких клубів і ніяких міщан, дозволених в Гольфі Футболу! Гра на красивих футбольних полях для гольфу.

Гольф футболу — загадка проблеми!
Конкуруйте і дізнається, хто найкращий футболіст у світі! Практикуйте свою точність! Вільний удар футболу, штраф і кожна вимога пострілу націлюють навчання. Дозвольте футбольного бою за назву початися! Станьте остаточним футболістом у світі. Гольф футболу — два великих спортивних змагання в одній грі!

Точно налаштована полірована фізика м’яча для гольфу футболу. Дивовижна 3D графіка футболу і мультиплікація футболістів. З інтуїтивним геймплеєм вільного удару. Футбольний матч з легкими засобами управління, які можуть вивчити через 1 секунду. Дивовижна фізика кулі. Гольф футболу надає Вам сотні годин розваг під рукою!

Чи справді Ви Екшн сно шанувальник гольфу і футбол? Отримайте його зараз кращий вільний футбольний матч для мобільних пристроїв. Насолоджуйтеся футбольним матчем, зробленим з якістю візуальні активи і рідка гра ігри. Гольф футболу приносить Вам зіткнення футбольних зірок безкоштовно по Вашому стільниковому телефону, планшета і всім мобільним пристроям.

Завантажити

Android 4.1+