Sony обіцяла гравцям безкоштовний апгрейд horizon: forbidden west з ps4 на ps5 – тепер його не буде

43

Разом з виявленими вчора предзаказами horizon: forbidden west компанія sony опублікувала відповіді на часті запитання по грі.

У них видавець підтвердив, що можливість безкоштовного апгрейда з playstation 4 на playstation 5 не буде доступна для покупців стандартних і спеціальних видань гри. Замість цього компанія раптово ввела поняття” право на подвійну версію”, яке стало прерогативою тільки розширеного цифрового і колекційних видань.

Це розходиться з заявою sony, публічно зробленою рік тому. Тоді, нагадаємо, під час вересневої презентації playstation 5 компанія підтвердила ps4-версії spider-man: miles morales, sackboy: a big adventure і horizon: forbidden west, акцентувавши увагу на тому, що покупці цих ігор для консолі минулого покоління зможуть безкоштовно проапгрейдити їх до версій для ps5 в разі переходу на некстген. У наступному інтерв’ю виданню washington post президент sony interactive entertainment джим райан ще раз підтвердив, що для анонсованих кросген-релізів буде діяти безкоштовна можливість апгрейда з одного покоління на інше.

” ніхто не повинен засмучуватися [через анонс портів для ps4]. Версії цих ігор для ps5 створюються з нуля, задіюючи набір функцій консолі. Крім цього, ми пропонуємо користувачам ps4 можливість безкоштовно оновитися до версій для ps5. Мова про те, щоб у людей був вибір, і я дійсно задоволений тим, як все складається”.

Вийшли на старті з консоллю spider-man: miles morales і sackboy: a big adventure дійсно запропонували безкоштовний апгрейд з ps4 на ps5, проте плани на майбутні релізи, схоже, змінилися. При цьому рішення компанії вже піддалося сильній критиці в мережі.

18 лютого .