Spotify для android без реклами безкоштовно забезпечить вам додаток mutify

32

Ті, хто хоче користуватися на своєму android пристрої музичним сервісом spotify абсолютно безкоштовно зазвичай вибирають один з двох шляхів. Перший з них полягає в установці офіційного додатку spotify без оформлення підписки premiuim, за що їм доводиться платити прослуховуванням реклами, а другий, неофіційний – в установці зламаного додатка.

Другий спосіб також не позбавлений недоліків. Крім того, що це незаконно, ви позбавляєтеся простого способу оновлення на нові версії spotify, так як кожен раз вам потрібно буде чекати їх злому або шукати нові джерела модифікованих apk.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про третій, абсолютно легальному способі, позбавленому згаданих вище недоліків. Цей спосіб полягає у використанні додатка mutify , яке стежить за тим, що зараз програє spotify і яке при появі реклами автоматично відключає звук на вашому пристрої.

як блокувати рекламу в spotify за допомогою mutify

крок 1 . Запустіть spotify і перейдіть в меню налаштувань програми натиснувши на кнопку із зображенням шестерінки в правому верхньому куті його головного екрану.

В налаштуваннях ви побачите пункт» в ефірі”, включивши який ви дозволите іншим додаткам дізнаватися що ви слухаєте зараз в spotify. Увімкніть його

крок 2 . Встановіть з google play маркет безкоштовний додаток mutify

крок 3 . запустіть програму і у вікні, натисніть на»i have enabled it”.

крок 4 . На головному екрані програми переведіть перемикач навпроти напису “mute ads «в положення»включено”. Після цього додаток почне стежити за spotify і автоматично відключати звук на час реклами.

Крім того, на головному екрані mutify ви побачите кнопки управління відтворенням музики в spotify. Вони потрібні тим, хто регулярно перемикає в цьому додатку треки вручну. У цьому випадку mutify не може блокувати рекламу самостійно. Вихід з положення: використовувати кнопки управління наявні в цьому додатку.

На деяких android пристроях сервіс spotify після закінчення деякого часу після його запуску автоматично закривається системою і блокування реклами перестає працювати. Як уникнути цього:

1 . Перейдіть в меню налаштувань системи, в рядку пошуку наберіть «економія заряду» і перейдіть до першого знайденого результату.

2 . Ви потрапите в меню спеціального доступу додатків, де вам потрібно вибрати пункт «економія заряду батареї».

3 . Тут ви побачите список додатків в заголовку якого є напис»не економлять заряд”. Натисніть на неї і виберіть “всі програми”.

4 . У списку знайдіть mutify, торкніться його і в меню, що з’явилося на екрані виберіть пункт «не економити» і підтвердіть свій вибір натиснувши на «готово»

Все. Тепер ви можете користуватися легальним сервісом spotify без реклами між треками.

схожі матеріали: