Ставки на cs: go в БК Ггбет

8-12-2021

Ставки на CS GO в БК GGbet – как делать ставки в GGbet на киберспорт КС ГО
 

 

Відносно нова дисципліна серед букмекерів: турніри з кіберспорту захопила велику кількість беттерів.  Найпопулярніші комп’ютерні ігри на цих турнірах:cs: go, доту 2 і ліга легенд.

Серед кібер команд регулярно проходять турніри в різних куточках планети, не тільки з величезними призовими фондами, але і з невеликими призовими фондами-турніри локального значення. У момент проведення цих турнірів різні БК приймають ставки.

Бк ggbet

Окрема лінійка подій зі світу кіберспорту є практично в кожній букмекерській конторі, де представлені різні види змагань. Але ggbet-це БК, на офіційному сайті якої: https://ggbet.work/csgo/ можна робити ставки виключно на кіберспорт. Крім цього майданчик виконує й інші функції-служить для користувачів торговим і стрімінговим простором.

Особливість ggbet

Спочатку в букмекерській конторі приймалися ставки тільки на кіберспортивні події cs go. Але пізніше адміністрацією було прийнято рішення розширити асортимент подій для охоплення більшої аудиторії. Зараз на сайті доступні ставки також на наступні турніри і змагання:

  • dota 2;
  • ліга легенд;
  • artifact.

Artifact-один з перспективних, але ще не популярних проектів. Лідирують за популярністю на сайті бк ставки на події з cs go і dota 2. На кожну подію доступні ставки на різні результати.

Реєстрація та функціонал сайту

Специфіка букмекерської контори Гг бет полягає в тому, що реєстрація доступна не тільки звичайним способом, але і користувачам steam. Після реєстрації кожному новому беттору буде зарахований вітальний бонус.

Поповнення рахунку і виведення виграшів проводиться через банківські карти і популярні платіжні системи. На сайті доступні live-ставки і перегляди онлайн-трансляцій ігор. Для зручності початківців користувачів на майданчику також публікуються і постійно оновлюються рейтинги гравців і команд.

Ggbet-одна з перспективних букмекерських контор з гранично високими коефіцієнтами, стабільною системою виплат і компетентною службою підтримки.