Superheroes Spiderhero vs Wulture 2.2

332

Superheroes Spiderhero vs Wulture — це спеціальна розробка для шанувальників роботів, які люблять роботи і роботи. Ми розробляємо систему зброї, в яку вкладено дуже багато графіки і енергії. Знаєш, тобі сподобається в перший раз, коли ти це побачиш. Якщо ви думаєте про мобільній грі від супергероїв або роботів, то це саме те, що вам потрібно. У цій супергерой грі-роботі-роботі, де ви воюєте з роботами, щоб стати абсолютним чемпіоном бойових ігор. Якщо вам подобаються футуристичні битви роботів, поліцейські автомобільні трюки на дахах, футуристичний робот, роботи, супермашини, робототехнічні ігри, хутро-ігри і кращі бойові ігри, вам сподобається футуристична гра супергероїв-роботів. Якщо ви любите або ненавидите поліцейські машини, армійські танки, поліцейські танки, поліцейські гоночні машини, поліцейські, шериф, то ця гра точно для вас, щоб боротися з швидкими поліцейськими дрифтовыми гоночними автомобілями, смертельними танками, просто перемикаючи свого робота на люту машину вбивства. Супергерої Робот
if (!bw_android_old) echo(‘


Гра супергероїв:

Геймплей цієї супергероїчної роботи дуже простий, ви будете боротися з іншими роботами, поліцейськими машинами, армійськими танками і позбутися поліція автомобілів, і вам доведеться перемогти їх, щоб отримати доступ на наступний рівень. Про, якщо б я сказав вам це Екшн СНО порушена! Ви можете вибрати свого гравця між неймовірним супергероєм або людиною з мотузки за жовтою маскою, яку можна використовувати в якості необмеженого числа пострілів в машину. Ви можете вразити будь-який автомобіль і вибрати будь-який автомобіль руками і викинути лолкс. Давайте почнемо вечірку.

Робот супергероїв Особливості гри:
• Дивовижна HD, 3D-графіка
• Футуристична гра Навколишнє середовище
• Реалістичні звукові ефекти
• Перемикайтеся між неймовірним супергероєм і відчайдушним героєм вершника з-за жовтою маски.
• 10 найскладніших рівнів.

Це час війни, пілот! Чи готові ви до раптових атак, хитромудрим тактичним маневрам і багатьом хитромудрим трюкам, які ваші суперники приготували для вас? Знищте ворожі роботи, поліцейські машини, армійські танки, почніть смертельну сутичку і залишайтеся на полі битви стільки, скільки зможете. Великий робот оборони удар герой гри, де ви граєте роль гладіатора воїна, який буде лупцювати свого супротивника, як мішок для пробивки. Аркадний стиль бойових Екшн . Використовуйте всі свої ніндзя, таеквондо, мауї тай, футуристичний бій роботів, бокс та інші бойові навички.
Spiderheroes vs wullture homecoming — кращий Robo vs Robo, футуристичний бій роботів і супергероїв проти роботів в Play Store. Скачайте і виберіть свого робота, щоб потрапити в бойову гру. Ви можете битися в реальному часі в будь-який час і в будь-якому місці. Гра повністю безкоштовна.

Ми будемо вдячні за ваші коментарі та рейтинг 🙂


Завантажити

Android 4.1+