Таємниці Чорнобиля 3D 1.3

256
Ласкаво просимо в Чорнобильську Зону Відчуження – занедбане і пустинне місце. Більшість городян загинули при вибуху атомної електростанції, але ті, хто пережив цей жах, мутували, перетворившись в жахливих монстрів. Так що, тримай зброю при собі, коли обшариваешь руїни Прип’яті в пошуках їжі і ресурсів.
if (!bw_android_old) echo(‘

Тут тобі не якийсь тропічний курорт: Чорнобиль – місце не для слабаків! Щоб вижити тут, доведеться докласти масу зусиль. Збирай ресурси, полюй на щурів, щоб добути їжу або на бандитів, щоб добути патрони. Лад курені, щоб сховатися від огидних мутантів та кислотних дощів, але виживай будь-яку ціну!
Будь готовий до дивних і дивовижних пригод в цій постапокаліптичній пустки, колись колишньої чудовим містом! Свої очі ти можеш побачити вулиці покинутого міста Прип’ять і руїни Чорнобильської АЕС, не покидаючи стін власного будинку! Відчуй себе справжнім сталкером, обшаривающим радіоактивні руїни, повні таємниць, загадок і смертельно небезпечних тварюк! Не забувай стежити за індикаторами голоду і втоми, інакше твоє перебування в Прип’яті сильно скоротиться! І остерігайся бандитів – так, у них багато патронів, і вони не полінуються передати їх тобі здалеку, щоб ти не утруднявся збором видобутку з їх тіл!

Таємниці Чорнобиля пропонують вашій увазі:
— симулятор виживання в радіоактивних руїнах
— реалістичні види Прип’яті та Чорнобильської АЕС
— страшну і гнітючу атмосферу зруйнованого міста

Будь завжди насторожі – мутанти, дикі собаки і бандити тільки і чекають зручного моменту, щоб убити і з’їсти тебе (так, до бандитам це теж стосується)!
Досліджуй покинуте місто і розгадай всі його таємниці! Збирай імпровізоване зброю, щоб зберегти патрони і спи в полглаза – тут дуже небезпечно!

Завантажити

Android 3.0+