Tcl показала смартфон у вигляді розумних окулярів [відео]

25

Компанія tcl представила власні розумні окуляри thunderbird smart glasses pioneer edition. Зовні вони практично нічим не відрізняються від самих звичайних окулярів, проте за можливостями ні в чому не поступаються сучасним смартфонам.

Головною фішкою tcl thunderbird smart glasses pioneer edition стало використання кольорового micro-led дисплея власної розробки. Він складається з мініатюрних світлодіодів розміром всього 4 мкм кожен. Окуляри дуже схожі на недавно представлені xiaomi smart glasses, де використовується схожий micro-led екран, але там картинка монохромна, тоді як tcl розробила унікальний алгоритм відображення кольорового зображення.

Про характеристики очок нічого не повідомляється. Замість цього був випущений невеликий ролик, що демонструє їх можливості. Так, з ранку вони служать в якості будильника, після чого користувач може весь день з ними не розлучатися, переглядаючи в режимі доповненої реальності новини, відео, повідомлення та іншу інформацію. З їх допомогою навіть можна повноцінно управляти розумним будинком, а в дорозі включається навігація, проектує маршрут на реальну дорогу. Крім того, в окулярах є вбудована камера, що дозволяє відобразити все, що бачить власник. Відзнятий матеріал автоматично передається на смартфон. Закінчується ролик дистанційним запуском автомобіля з окулярів.

Tcl не розкриває ціну і терміни появи thunderbird smart glasses pioneer edition у продажу. Не виключено, що це лише концепт і про появу подібного пристрою на ринку говорити поки занадто рано. Відзначимо, що в минулому tcl неодноразово показувала найрізноманітніші варіанти складних смартфонів і планшетів, в тому числі реальні робочі прототипи, але жоден з них так і не надійшов у продаж.