Тефлонові ніжки для миші, що це і як використовуються

5

Тефлонові ніжки для миші — їх ще називають просто «покришки» для комп’ютерної миші. Чому? а тому що ця деталька нагадує автомобільні покришки. Якщо мишку перевернути, то ми побачимо такі, так би мовити, підставки — ось вони і іменуються: тефлонові ніжки для миші — зручний тюнінг комп’ютерної миші — глайди.

І вже точно кожен з нас пригадає випадок, коли ці самі ніжки для миші відскакували. Цей факт дуже сумний, тому що мишка перестає рівно ковзати по поверхні, і це дратує, якщо у всьому іншому мишка функціонує відмінно!

Що робити? чи можна замінити, як?.. Про це докладніше нижче:

Чи варто міняти тефлонові ніжки для миші

Дізнатися докладніше про різноманітність, різновиди, версії і технічні характеристики, можливо за посиланням ніжки для миші …

Розпізнати зношеність покриття тефлонових ніжок для миші легко. Рівень глайдів стають рівним з площиною самого пристрою миші !! а глайди тому й іменуються ніжками і саме ними миша ковзає по поверхні, але не своїм корпусом.

Заміна ніжок необхідна, якщо мишка здавалася в ремонт, або ми самі її розбирали і чистили… Звернули ж увагу, що гвинти кріплення розташовані під глайдами, а значить глайди відкріплялися і т.п.

Демонтувати ніжки нескладно, а ось повернути колишню працездатність проблематично… Загалом, вельми логічний варіант – встановити нові.

Повернутися до змісту ↑

З чого виробляються тефлонові ніжки для миші

У виробництві ніжок як правило застосовується полімерний матеріал типів ptfe (його і називають тефлон). Його застосовують не тільки для ніжок миші, але і — як не смішно прозвучить на нашому сайті — для виготовлення тефлонових сковорідок:

Кажуть, що — тефлон – саме слизьке у всьому світі речовина. Ось як.

При заміні ніжок, якщо міняєте самостійно, звертайте увагу на їх товщину, яка як правило вказується в документації.

Повернутися до змісту ↑

Висота відриву сенсора — товщина профілю ніжки миші

Більшість сучасних мишок мають функцію автоматично вибудовувати зазор сенсора.

А ось якщо у вас застаріла модель мишки, то, можливо, логічніше підібрати висоту профілю глайдера (ніжок миші) відповідну вашій моделі.

Висота профілю (просто товщина самих ніжок) глайдера залежить, скажімо так, від моделі мишки.

Серед користувачів вважається, що ніжки feetglide мають кращий профіль, ніж продукція інших компаній. Ніжки feetglide якраз трохи вище (товщі)) своїх побратимів — на 0,1 – 0,2 міліметра, проте це ніяк не впливає на спритну роботу будь-якої моделі миші.

Де на телефоні зберігаються синхронізовані файли з яндекс диска. Xiaomi — сяомі) – чистота системи телефону!!