TES VI: Продовжуємо гадати разом з фанатами

380

Поки Той Говард розповідати про те, якою чудовою буде Fallout 76 постачаючи нас рясним кількістю інформації про геймплеї, другий флагман від Bethesda так і обмежився одним тизером, показаним нам на Е3.

Не побоюся сказати, що всі ми дуже чекаємо наступну TES, а у відсутності будь-яких фактів, як це зазвичай і відбувається, великі уми інтернет ком’юніті починають вибудовувати свої теорії. Одна з таких з’явилася буквально вчора. Ми приєднаємося до цих думок, і розглянемо всі можливі і неможливі теорії.

TES VI: Redfall

Для початку, варто сказати, що подальша інформація сильно притягнута за вуха, і варто обмежитися нею просто прийнявши до відома. Так от, ZeniMax Media, яка володіє Бесездой, нещодавно зареєструвала нову торгівельну марку під назвою Redfall. В її описі сказано, що вона буде використовуватися для наступних відеоігор і супутніх матеріалах за типом трейлерів, артов і т. д.

Один з користувачів інтернету почав копатися в значення слова, і в підсумку вийшов на те, що в минулій частині сувоїв був квест «єдині ліки». У ньому Довакин зустрічає хворих людей з дуже червоним(red)шкірою, які часто блюють… Так от, ця хвороба є витівкою даэдрического принца Переайта з Хай Року. У результаті він прийшов до висновку, що центральною темою шостий частини сувоїв може бути боротьба з чумою і протистояння самому даедра.

Крім того, фанати впевнені, що це в стилі ZeniMax реєструвати останні слово в назву серії, як було з Морровиндом, Обливионом і Скайримом. Навіть більше, вони не реєстрували товарні знаки інших своїх свої студій, а значить, мова не йде про інших іграх типу Doom або Wolfenshtain.

Теорія цікава, але повторимося – натягнута, і під цією назвою може ховатися що завгодно, навіть і не пов’язане з новими сувоями.

TES VI Ймовірне місце дії

Перейдемо до більш вірогідним варіантом, але зазначимо, що орієнтуватися на тизер – не найкраща ідея, адже гра поки що на стадії предпродакшена, і він може взагалі нічого не означати, але альтернатив поки що немає.

Відкинемо відразу неможливі варіанти:

  • Минулі регіони TES з 3D всесвіту – швидше за все ми не побачимо минулі регіони, так як маючи на руках повний лор і розкритий сюжет, улюблені Морровинд, Скайрим, і Сирадил залишаться за бортом.
  • Острови Саммерсет – за зовнішнім виглядом з тізера, а саме гірська місцевість, помірний клімат, логічно припустити, що це вони, однак не будемо забувати, що кілька місяців тому Bethesda випустила DLC для TES Online, де місцем дії як раз і є острови Саммерсет. Випускати наступний сингл з цією локацією було б нелогічно для студії.
  • Хаммерфелл і Эльсвейр –те, що нам показали в тизері зовсім не схоже на величезну пустелю Хамерфел або Батьківщину Каджитов Эльсвейр. Про останній ми знаємо, що він має тропічний клімат з пустелями і джунглями.
  • Чернотопье – те, що ми бачили у тизері можна з натяжкою назвати його узбережжям. Це суворий і брудний регіон, і навряд чи Бесезда готова через 7 років після виходу Скайріма зробити місцем дії цю місцевість, як мінімум поки.
  • Валенвуд – він відмінно підходить під опис, проте у тизері немає такої великої кількості дерев, яким славиться регіон.

Хай Рок – найочевидніший варіант

І так у нас залишається один варіант – Хай Рок(шанувальники вищеописаною теорії, напевно зараз посміхнулися). Аліса вже цей варіант, але зараз ми спробуємо навести аргументацію.

  • По-перше, клімат повністю відповідає тизера.
  • По-друге, після завершення другої ТЕЅ залишилося багато питань про те, що саме там сталося після Деформації заходу(прорив дракона після якого деякі землі регіону були зруйновані, і провінції об’єдналися під владою п’яти). Сам прорив дракона – тимчасова аномалія, що виникає у відповідь на дію, що порушує хід часу.

Землі провінції належать Орсиниуму, який завжди хотів стати незалежною від імперії територією – що обіцяє нам війну. Також до кінця третій ери в Орсиниуме стався розкол між орками на релігійному ґрунті.

І не забудемо про війну Імперії з Альдмерским Домініоном, кожні з яких захочуть заручитися підтримкою фракцій Хай Року. І звичайно, там є Адамантиновая вежа, побудована самими аэдра, яка точно буде фігурувати в сюжеті.

Тобто, ми маємо майданчик з нерозкритою до кінця історією, війною, протистоянням фракцій на різній грунті і древні таємниці, які спричинять за собою ланцюжок квестів, що буде вирішувати черговий врятувався укладений…

TES VI: Несподіваний поворот

Однак у Бесезды є козир і ім’я йому – Акавир, який ще жодного разу не був показаний в TES. Це цілий новий материк з відповідним кліматом, де є величезний бекграунд для сюжету . Материк довго не контактував з Тамриэлем після спроби завоювання його Уриэльм V. Також саме туди вирушив Нереварин після кінця TES III.

Саме цей варіант був би сам цінним з точки зору розширення лора і геймплея. Було б цікаво.

Однак не будемо забувати, що все вищеописане всього лише наші бажання, які можуть виявитися помилковими.

Джерело: http://ua-games.com.ua/