The House of Da Vinci 1.0.0

273


Відкрийте двері в The House of Da Vinci, нову 3D-паззл гру. Вирішуйте механічні загадки, знаходите приховані об’єкти, збігайте з кімнат і пориньте в справжню атмосферу епохи Відродження. Тільки ваш інтелект допоможе дізнатися таємницю зникнення Вчителя.

• КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ •
ВИРІШУЙТЕ МЕХАНІЧНІ ЗАГАДКИ
Головоломки і заплутані загадки. Засновані на винаходи Леонардо.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЯ ЗРУЧНИМ УПРАВЛІННЯМ
Зручно пересувайтеся по майстерні Леонардо. Ігри ще не були настільки веселими.

ОТКУНИТЕСЬ В РЕНЕСАНС
Ваш мозок не буде відпочивати: облогові машини, складні шкатулки, механічні загадки, кімнати, з яких треба врятуватися.

ОПАНУЙТЕ УНІКАЛЬНИМИ ПРИЙОМАМИ
Знайдіть приховані об’єкти, дивлячись крізь поверхні майстерні.

ЗАГЛЯНЬТЕ В МИНУЛЕ
Незвичайна рукавичка дасть вам можливість заглянути в минуле і дізнатися таємниці майстерні.

• ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У ГРІ THE HOUSE OF DA VINCI? •
Ви — самий багатообіцяючий учень Да Вінчі. Ваш вчитель, Леонардо, пропав. Ви не знаєте, куди він подівся або що сталося. Так починається ваша пригода в пошуках істини. Однак майстерня Леонардо сповнена загадок, машин і дивних предметів, що у всіх кутах цих вишукано оброблених кімнат. Вам знадобиться вся ваша кмітливість, щоб дізнатися, що ж насправді сталося!

Ми наповнили світ великих винаходів Леонардо да Вінчі своїми власними напрацюваннями і готові запропонувати вам ні на що не схожий ігровий процес. Ми дали вам можливість побути в ролі молодого учня майстра в XVI столітті. Ви можете роздивлятися світ навколо вас, машини Леонардо, загадки та пристрої, а в підсумку опанувати силою управління часом і зазирнути в найпотаємніші секрети минулого.

Багато зубодробильні загадки ґрунтувалися на винаходи та ідеї Леонардо да Вінчі. Таємничі локації створювалися за цим начерків і картинам прекрасною італійській Флоренції 1506 року.


Завантажити

Android 4.1+