The Little Fox 1.0.7

333

The Little Fox — перший раннер на гексагональном полі. Дослідіть тринадцять казкових планет, підкорите крижані вершини і зійдіть на кратери вулканів, подолайте болота і знайдіть шлях крізь темну печеру.
if (!bw_android_old) echo(‘


Запевняємо, жоден з рівнів не піддасться з першої спроби! Але кожне успішно пройдене випробування винагородить почуттям глибокого задоволення.
Краса
Створюючи тринадцять барвистих і унікальних тривимірних планет для вас, ми надихалися кращими зразками низкополигональной та мінімалістичною графіки.

Мальовничі ландшафти Вічної Зими і Забутого Астероїда, Спекотного Каньйону і Прихованої Печери віддрукуються у вашій пам’яті, і ви не зможете встояти перед спокусою поставити скріншот гри на шпалери.
Геймплей
Наша головна особливість — інноваційний геймплей, яким легко навчитися, але важко стати справжнім майстром. Насолоджуйтеся повною свободою пересування по світу гри за допомогою всього лише двох кнопок: натискайте на праву сторону екрану, щоб повернути направо, і на ліву, щоб повернути ліворуч.
Музика
Ми рекомендуємо грати в The Little Fox у навушниках. Повністю зануритися в атмосферу гри вам допоможуть унікальні композиції, кожна з яких ідеально підходить до свого рівня.

ЩО НОВОГО

Наближається День Святого Валентина!
Прихильність до одного дуже милому Квітці змусила мене вирушити в подорож через безліч планет в пошуку крапель води. Я сподіваюся, це принесе йому трохи щастя!
А ви? Чи доводилося вам робити щось незвичайне для вашого коханого? А чи не хочете ви уявити мене цьому особливому Людині — я дуже постараюся зробити його щасливішим!
Ваш Лисеня!


Завантажити

Android 4.0.3+