Tiktok дозволить стримерам блокувати неугодних коментаторів під час трансляцій

30

Будь-який інтернет-користувач, який приступив до живого мовлення в режимі онлайн, рано чи пізно стикається з тролями або просто недоброзичливцями, що заважають працювати. З цієї причини багато масштабних стрімів у twitch зазвичай мають модераторів, які видаляють неугодні коментарі. Щось подібне впровадив і набрав популярність сервіс tiktok.

Ubergizmo.com

Компанія оголосила про новий інструмент, який дозволяє стримерам та / або їх помічникам блокувати окремих глядачів під час прямих ефірів.

Інструмент дає стримерам можливість обмежити коментарі від конкретного користувача на кілька секунд, хвилин або на весь час трансляції. Як заявляють в tiktok, тепер ведучий стріму або його довірений помічник зможуть тимчасово змусити замовкнути недоброго глядача. “якщо аккаунт блокується назавжди, вся історія коментарів користувача теж видаляється”, – повідомляють представники компанії.

Як відзначають в tiktok, стримери і зараз можуть відключати коментарі і фільтрувати потенційно шкідливі репліки, але нова функція забезпечить більш філігранний контроль, що дозволяє замість повного відключення коментарів змушувати замовкнути тільки деяких представників аудиторії.