Топ 10 ігор, що випередили час

151

Щоб увійти в історію ігрової індустрії багато не потрібно: потрібно «всього лише» створити гру, яка не тільки копіює класичні ідеї з інших відеоігор, але і виносить їх на новий рівень. Є й інший спосіб, ще більш складний: створити абсолютно унікальну гру, нехай і пестрящую знайомими елементами, але в теж час приносить безліч власних, нових ідей. Коротше кажучи: ігри, які рухають вперед всю ігрову індустрію і дарують унікальні враження. Саме про десятки таких ігор, що випередили час, ви сьогодні дізнаєтеся з нового відео Аліси.

В топі знайшлося місце як культовим ігор, отримали в свій час законні «10 з 10» від ігрової преси і геймерів, так і трохи менш відомим проектів. У них рекомендується пограти чисто академічного інтересу, але особливих одкровень чекати не варто. Нехай вони і були першопрохідцями і зробили ігрову індустрію такою, якою ми знаємо її сьогодні, але все ж це той випадок, коли учні перевершили вчителя.

Звичайно, у збірці ігор, що випередили час, без головного сучасного генія і зірки Instagram – Кодзимы, теж не обійшлося.

А якщо ви вже пройшли всі ігри з топа, то можете звернути увагу на найсвіжіші новинки ігрової індустрії в нашій добірці .

Джерело: http://miranda.org.ua/