Топ кращих ігор жовтня 2018

240

Земля потихеньку починає бути усипана жовтим листям, дощ і прохолода посилюються, а в цей час геймери по всьому світу перевертають календар в очікуванні нових хітів.

Осінь завжди називають найкращою порою для геймерів так як саме на неї припадає багато крутих релізів. Так було місяць тому – так буде і зараз. Вересень запам’ятався нам японськими РПГ, а також людиною павуком, ніж продує нас жовтень, і у що пограти у другий місяць осені дізнаєтеся нижче!

2 жовтня – Fist of the North Star: Lost Paradise (PS4)

Відкриває цей місяць японський проект Fist of the North Star з підзаголовком Lost Paradise. Ця історія про майстра бойових мистецтв Хокуто Шинкен пройшла довгий шлях від сторінок манги до аніме, фільму та ігор для Gameboy.

Нас чекає багатий інтерактивний відкритий світ і екшн з елементами РПГ по культової манзі. Чому гра швидше за все вийде відмінною? Так як за її розробку відповідальні творці серії Ykudza, які ніколи не халтурили. Пограти в неї власники четвертої плойки можуть прямо зараз.

5 жовтня Assassin’s Creed: Odyssey (PC, PS4, XOne)

Довгоочікувана Assassin’s Creed: Odyssey, яку вже називають новим диханням серії, увірветься до нас в цю п’ятницю. Ми вже робили , але нагадаємо, що нас чекає пригода від особи нащадка царя Леоніда Кассандри/Алекссиоса(в залежності від вашого вибору). Нам обіцяють ще більш глибоку систему RPG, відкритий світ з Грецією й Егейським морем, купу квестів і розгалужене проходження з системою вибору.

Так, серія продовжує виходити із завзятістю, але варто бути лояльним до бажанням розробників дати нам щось нове і створити свою Одіссею 5 жовтня.

9 жовтня –Space Hulk: Tactics (PC, PS4, XOne)

Гра є переосмисленням настільні ігри з всесвіту Warhammer 40000. Оповідання крутиться навколо космічного десанту, захищає корабель від тіранід. Проект є покрокової тактикою. Площа карт збільшена, розробник завіз більше фракцій, а також екіпіровки для прокачування.

Крім того, костемизация дозволить розфарбовувати і декорувати свою команду на будь-який смак. І як плюс, у грі ми зможемо пограти за самих тіранід.

11 жовтня – Kursk(PC)

Польський проект Kursk – це документальне пригода, де ми в ролі американського шпигуна повинні добути секретні документи з російської підводного човна.

Нам доведеться розмовляти з екіпажем і знайти зачіпки, а також спробувати вижити після того, як підводний човен потерпить крах.

12 жовтня – Call of Duty: Black Ops 4(PC, PS4, XOne)

Вихід нової частини серії завжди віщував видовищність. Тепер вона відійшла на другий план, поступившись дорогою мультиплееру і горезвісної королівської битві. Карта розрахована на 80 чоловік зі всіляким транспортои. Варто віддати належне розробникам, які відмовилися від продажу нам порожній сюжетної компанії.

19 жовтня – SoulCalibur VI(PC, PS4, XOne)

Не обійтися в жовтні без файтинга. SoulCalibur VI не тільки порадує фанатів на консолях, а також забіжить і на PC. Серія улюблена геймерами за свою систему ударів великим дробящим зброєю. У новій частині нам додали механіку парирування атак, щоб робити комбінацію ударів.

У гру як побічний персонаж загляне Геральт з Ривии, так що якщо ви скучили за Відьмак, є можливість знову взяти під контроль Білого Вовка.

19 жовтня – Dark Souls Trilogy(PS4, XOne)

Тут мало що сказати. Покращене видання трьох частин гри вийде на консолі нового покоління, і ті, хто ще не знайомий із серією і не пізнав біль, тепер мають відмінну можливість зробити це.

26 жовтня – Red Dead Redemption 2 (PS4, XOne)

Нова, довгоочікувана і дуже новаторська( продовжувати можна довго, але зупинимося) друга частина RDR2 нарешті вийде в світ в кінці місяця. Ми вже докладно описували і повторюватися не будемо. Лише узагальнимо: нас чекає величезний опрацьований до дрібниць світ дикого заходу з культовими персонажами і містами. У грі є сотні нових, цікавих фіч, а також нам обіцяють максимально реалістичні механіки управління.

Подивимося, чи дійсно гра стане новим шедевром Рокзвезд чи ні.

30 жовтня – Call of Cthulhu (PC, PS4, XOne)

Проект для фанатів творчості Говарда Лафкрафта і всіх любителів якісних хорроров. Для гри, як і для творів великого автора, характерне нелінійне оповідання, де ми переносимося на віддалений острів в околицях Бостона, роль детектива розслідує серію підпалів і вбивств. У процесі гри герой буде по трохи втрачати розум, і те, наскільки швидко це відбудеться, буде залежати від наших виборів і вчинків.

Розробники не кричить, що вибори буде нести великі наслідки, проте багато в чому геймплей буде залежати від вибраних навичок їх прокачування, а також за перебування артефактів.

Такий місяць нас чекає: три ААА-проекту і велика візок цікавих синглпрееров.

Джерело: http://igry-online.com.ua/