Творці bayonetta і nier: automata запрошують власників playstation 4 і пк пограти в babylon’s fall

46

Другий етап закритого бета-тестування динамічного екшену babylon’s fall японської студії platinumgames і видавництва square enix пройде вже на цьому тижні. Власники playstation 4 і pc , попередньо подали заявку на участь , зможуть ознайомитися з проектом 10, 11 і 13 вересня (в залежності від обраного регіону).

Графік проведення тестів наступний:

  • японія – 10 вересня з 13:30 до 16:00 за московським часом
  • північна америка-11 вересня з 05:30 до 08: 00 за московським часом
  • європі – 13 вересня з 21:30 до 00: 00 за московським часом

У babylon’s fall гравці беруть на себе роль відважної групи воїнів, також відомої як”вартові”. Озброєні особливими артефактами, іменованими “саркофагами гідеона”, герої відправляються в подорож з метою підкорити вавилонську вежу, що зберігає велику спадщину.

В арсеналі гравцям буде доступно по дві зброї на кожну руку, а також ще два, задіяних через згадані вище саркофаги. Подібна комбінація відкриває великий простір для бойових можливостей і тактики.

Візуальна частина проекту створена з використанням особливої художньої техніки, що передає фентезі-сеттинг через стиль, що нагадує написані маслом класичні картини минулого.

В основі ігрового процесу babylon’s fall лежить фірмовий для команди platinumgames екшен-геймплей, цього разу створений з урахуванням кооперативного режиму для чотирьох осіб.

Проект буде розвиватися по сервісної моделі – він отримає тривалу пострелізную підтримку з періодично виходять контентними оновленнями.

playstation 4 , playstation 5 , а також pc , і зараз не має точної дати виходу.