Twitch подає до суду на хейтерів, які проводили атаки на канали стримерів

30

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

реклама

Twitch подав позов проти двох “hate raide”(хейтери), які, за його словами, постійно націлені на маргіналізованих стримерів з ” расистськими, сексистськими і гомофобними висловлюваннями і контентом», незважаючи на попередні спроби зупинити їх. Точні особистості хейтерів в даний час невідомі – вони згадуються під псевдонімами cruzzcontrol і creatineoverdose, – але вважається, що обидва проживають в європі.

“hate raids” – це організовані атаки на канали twitch, при яких боти наповнюють чати образами і погрозами. Ці напади відбувалися протягом декількох місяців, але не привертали до себе загальної уваги до серпня, коли стримери запланували одноденний бойкот платформи, використовуючи хештег #adayofftwitch, щоб висловити протест проти того, що twitch не вживає значущих дій для вирішення проблеми. І це спрацювало: незважаючи на те, що в бойкоті взяли участь тільки кілька великих стримерів, в день протесту на twitch спостерігався значний спад глядацької аудиторії .

Twitch пообіцяв запровадити нові заходи безпеки, щоб допомогти стримерам справлятися з рейдами хейтерів, але, як продемонстрував у серпні стример artfortheapocalypse, боротися з рейдами хейтерів надзвичайно складно. Twitch фактично визнав свою поточну вразливість у своєму судовому позові, заявивши, що відповідачі змогли уникнути заборон, «створивши нові альтернативні облікові записи twitch і постійно змінюючи свій самопроголошений «код рейдів», щоб уникнути виявлення і припинення з боку twitch».

«незважаючи на всі зусилля twitch, рейди тривають», – йдеться в позові. Є інформація, що хейтери написали код для проведення рейдів і постійно його вдосконалюють, щоб twitch не зміг зупинити поточну ситуацію на стрімах.

” незважаючи на те, що ми виявили та заблокували тисячі облікових записів за останні тижні, дані особи продовжують знаходити нові способи обходу наших поліпшень захисту і не збираються зупинятися», – сказав представник twitch. Twitch сподівається, що ця скарга допоможе знайти людей, які стоять за цими атаками і допоможе припинити ці мерзенні атаки на стримерів.

Судовий процес вимагає юридично обов’язкової судової заборони, що забороняє відповідачам використовувати twitch, а також різних видів компенсації збитку і судових витрат. Але перед тим, як він добереться до нього, необхідно усунути деякі серйозні перешкоди, в тому числі встановити справжні особистості обвинувачених, які в даний час відомі тільки як cruzzcontrol і creatineoverdose. Само по собі це не може бути серйозною проблемою – проти анонімних користувачів часто подаються позови (наприклад, в спільному позові bungie і ubisoft проти чит-мейкерів, в кількості 50 осіб), але можуть бути і юрисдикційні питання, оскільки cruzzcontrol передбачається, що він проживає в нідерландах, а creatineoverdose – з австрії.

Тим не менш, це крок з боку twitch, який може послужити значущим стримуючим фактором для інших хейтерів, незалежно від його результату. Rekitraven, стример, який отримав інформаційний потік ненависті в серпні з хештегом # twitchdobetter, заявив у twitter, що судовий процес сам по собі не є вирішенням проблеми ненависті рейдів ,але це ” початок, і добре…”

Twitch заявила, що продовжує роботу над “новими активними інструментами безпеки на рівні каналу, які ми розробляли протягом декількох місяців”, а також натякнув, що за цим можуть послідувати подальші юридичні дії. «ця скарга ні в якому разі не єдина дія, яку ми вжили для протидії цільовим атакам, – сказав представник, – і не остання».

Scribd.