В Doom 2 розкрили останню пасхалку лише через 24 роки

265

Doom 2 є безліч секретів, які були розгадані, крім однієї. Рівень Industrial Zone має таємну зону, яку виявили давно, але не могли потрапити туди без використання чітів.

Гравці припускали, що це баг, т. к. відкриття секрету зараховується при дотриманні 2 умов: головний герой повинен проникнути в зону і бути на одному рівні з нею. Проблема полягала в другому пункті, так як користувачі не могли настати на підлогу через структури левела. Ком’юніті вважало, що рівень пройти чесним шляхом на 100% неможливо.

Нещодавно гравець з ніком Zero Master дізнався, як можна потрапити в потаємну зону без чітів. Стихійна болю повинен наблизитися до пасхалке і зареспавнить втрачену душу над головним героєм, коли на його голову опускається двері. Після цього гравець падає на підлогу зони і секрет зараховується. Таким чином, Zero Master є першим геймером у світі, який пройшов гру на всі 100%. Рівень Monster Condo мав схожу пасхалку, яку вважали забагованной, але Zero Master розкрив її в 2016 році.

Один з головних розробників даної гри Джон Ромеро привітав геймера і підтвердив, що загадка була розгадана тільки зараз.

Джерело: http://superfly.org.ua/